Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiaknak melyik típus jön...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiaknak melyik típus jön be jobban az ágyban? A belevalós, bevállalós csaj vagy a félénk, visszafogott?

Figyelt kérdés
Mikor másfél éve összejöttünk a párommal kicsit félénk,visszafogott, könnyen zavarba jövő típus voltam,mármint az ágyban. Mostanában pedig sokszor én kezdeményezek, én "diktálok", meglepem különféle dolgokkal, pózokkal. Van amikor arra vágyom, hogy ő hódítson, de van amikor szeretek én irányítani. Múltkor megjegyezte, hogy kezdek a másik oldalra fordulni, mert amikor megismert,akkor szerény voltam ilyen téren.. de úgy láttam tetszett neki,az akkori meglepim. A kérdésem az lenne, hogy ti férfiak melyiket szeretitek jobban? A "dominánsabb" nőket vagy a szerény visszafogotabbat? Vagy ha ez a 2 változik? 21/L
2018. jan. 28. 20:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Mivel én irányító típus vagyok, mind az életben, mind a szexben, ezért nekem nem jön be annyira, ha egy nő domináns akar lenni a szexben velem, persze ez neme egyenlő azzal, hogy ne szeretném, ha tudja mit akar! Tehát inkább egy határozott nőt részesítek előnyben partnerként. Amúgy a nagyon kis szerény lányok is bejönnek, akiket lehet irányítani.
2018. jan. 28. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Van amikor én szeretek irányítani, de van hogy élvezem hogy a párom dirigál. Hangulatfüggő. Egyébként pedig az őrjít meg ha egy nő riba-ncos az ágyban (mondjuk az is megőrjít ha hideg, csak az szó szerint).
2018. jan. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 mikeXxX ***** válasza:
100%

Segítek mert látom igen szines a szexuális életed a helyes szó amit kerestél az a szubmisszív és nem a szerény !

Igen szeretem a szerény nőket :D

2018. jan. 29. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!