Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik nő típus a legvonzóbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik nő típus a legvonzóbb szerintetek ezek közül?

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=Xrp0zJZu0a4


Nők és férfiak válaszára is kíváncsi vagyok.



2018. jan. 2. 10:41
 1/10 anonim ***** válasza:

Supermodel Era vagy melyik volt az a dögös :)

De konkrétan ezek közül a lányok közül az egyiptomi volt a legszebb!

21/B/N

2018. jan. 2. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
0%
Az egyik rondább,mint a másik.Amelyiknek női alakja volt az a supermodel.
2018. jan. 2. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem a "golden age of Hollywood" típus tetszik legjobban, de az egyiptomi és a görög se rossz :)
2018. jan. 2. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

A szupermodell korszak ami tetszik egyedül. Pár korszakot nagyon elrontottak, az egyiptomi szépségideál nem ilyen volt (a bőrük rézszínű volt amire nagyon büszkék voltak, lenézték a fekete etiópokat, sárga szemitákat és fehér európaiakat). A reneszánsz és 1930-50-es évek szépségideálja sem volt ennyire dagadt.


40F

2018. jan. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
89%
Most ha a testalkatról van szó, akkor hollywood aranykora without question. Abban van átfedés is más korokkal nyilván. Az az egészséges is, ha valakinek az tetszik. Nemi jellegek hangsúlyossága vonzó kell, hogy legyen az ellenkező nem számára. Széles csípő és dús keblek ez ösztönös. A kis felesleg pedig ösztönösen sugallja, hogy az egyed sikeresen működik a környezetében, vagyis ideális egyed a szaporodáshoz. Mára persze megváltoztak a környezeti tényezők és túl sok minden inger hat ránk, így sok mai "férfi" nem ezt tartja vonzónak. Én még pont korosztályban a határon vagyok(30), de nekem még az olyan alkattól azonnal feláll. Nem azt mondom, hogy hatalmas legyen, de egy kellő méretű hátsót legszívesebben szétmarcangolnék, egy méretesebb melltől visszacsöppenek a csecsemő korba, egy széles csípőt megragadva, mintha egy győztes lovat szelídítenék meg, egy kellően masszív combot végigsimítva mintha csak a jint várnám előbújni a palackból és még egy kis hasat is nagyon jó hátulról átölelve fogni
2018. jan. 2. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%

Ezt pedig úgy mondom, hogy vékony izmos alkat vagyok. De engem a gebéktől kiráz a hideg

5#-ös vagyok

2018. jan. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A görög és a Hollywood. A olasz reneszánsz még határeset.
2018. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
5-ös ez igazán szép beszéd volt :)
2018. jan. 2. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Köszönöm! szívből jött :D:D:D
2018. jan. 4. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A görög,az itáliai,a viktoriánus angol és a hollywoodi aranykor nem igazán tetszik.A többi jöhetne. 46/F :)
2018. jan. 31. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!