Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha ki akarom nyalatni magam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha ki akarom nyalatni magam van e valami trükk hogy finomabb íze legyen? Olyan savanyú megkostoltam ujjamrol masnak is az?

Figyelt kérdés
2018. jan. 28. 21:13
1 2
 1/20 Béla. A Király. ***** válasza:
91%
Minden nőnek más íze van, ami ráadásul a ciklusát követve változik is. Ne cigizz, más nagyon szerintem nem zavar bele. Aki ki akar nyalni, az ki fog, aki meg undorodik tőle, az úgyse.
2018. jan. 28. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
39%
Persze megkérdezed olyan álkérdés gyanánt a kiszemelttől, hogy mi a kedvenc kajája, majd elárulja, akkor időt kérsz tőle, hogy várj itt mindjárt jövök.... eltellik pár perc leugrasz a teszkóba , ha nincs otthon rámaszatolod a nunidra azt szólsz neki tálalva! dupla örömmel fog nyalni a srác.
2018. jan. 28. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
84%
Szex előtt közös zuhany megoldja , kerüld a szénsavat , cukrot , alkoholt , fehér lisztet cukrot tejes dolgokat . Sok nyers termés tea segít . Ezek okozzák , férfiak még többet falatoznak isznak . Pezsgőzés után volt szex , a csaj azt mondta életében nem érzett ilyen keserűt mint a spórámban .
2018. jan. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
93%
Az enyém mindig ugyanolyan ízű😱 Egyáltalán nem savanyú. Nem is tudom mihez hasonlítani, talán a mandulához áll a legközelebb.
2018. jan. 28. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
71%
Igen van trükk. Meg kell normálisan mpsni és jó lessz. Bocsesz de ez az igazság. Tudom hogy.nem.ehyazerű igazán higiénikusan megmosni de sajna ez van.
2018. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
93%
Enyém sem savanyu, pedig dohányzom. Alkati kérdés is, meg, hogy épp milyen a hormonháztarzásod. Ezek a kaja dolgok sztem nem nagyon válnak be, de talán ha édesebbeket eszel, akkor lehet, h édesebb lesz.
2018. jan. 28. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ugy alapjaraton savanyu, kamaszkorom kezdete ota. Legalabbis is "illat" alapjan. De az izgalmi nedv meg izetlen, elofordul, hogy ujjazas utan a szamba dugja a parom az ujjat, nem erzek semmi kulonoset. Szerintem ez adottsag kerdese is.
2018. jan. 28. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

Egyszer csináltam idely hüvelykúp kúrát, 10 napos kezelés. Azalatt teljesen édes volt a hüvelyfolyásom.

Van lactofeel hüvelygélem,néha használom előtte este ha tudom hogy szexelni fogok. Csak szexkapcsolatom van, nyilván minden alkalommal nem tudod megcsinálni ha van állandó partnered. Esetleg vegyél intim mosakodó gélt, az segít. Vagy intim törlőkendővel töröld át magad előtte.


Volt hogy megkóstoltam egy férfi spermáját, de neocitrant ivott és borzalmasan keserű volt. Életembe nem ettem olyan szart. Legutóbb rossz ízű volt a spermája, azt mondta kínait evett. Pedig máskor mindig lenyeltem ha a számba ment el, alapból nincs rossz íze. Nagyon függ attól hogy mit ettél azon a napon.

17L

2018. jan. 28. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
62%

A legjobb trükk:

Írsz nekem egy üzit, hogy szeretnéd magad kinyalatni! ;-) 99,5% az esélye, hogy csodálatos ízűnek fogom érezni! És nagy valószínűséggel neked is jól fog esni! ;-)

2018. jan. 29. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
76%
Egyebkent termeszetes, hogy savanyu, a tejsav miatt, ami a huvely vedelmeert felel, a korokozok ellen.
2018. jan. 29. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!