Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a legmerészebb szexuális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a legmerészebb szexuális fantáziád?

Figyelt kérdés

2018. jan. 29. 10:42
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
55%

Egy pasit ribizlinek nevelni és pénzt csinálni abból hogy a seggét dugják.

De ez csak fantázia

2018. jan. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%

Van pár. Leborotválni egy lány punciját, utána jól megfektetném és megdolgoznám a csajt. Ha esetleg engedi, akkor a popsiját is lecsupaszítjuk és megkényeztetjuk. AKár farokkal, akár csak ujjal uzgatni sex kozben.


Punciból szájba.


Kikotoznék egy lányt, és eldurvulnék vele kicsit.


Ezt magam se értem miért, de valahol nagyon mélyen izgatja a fantáziám kicsit a pisi sex. Persze semmi komolyan. Csak elottem pisilhatna és utána jol megdugnám. Vagy szex kozben pisilna, akár úgy, hogy addig megszakítjuk az aktust. De semmi olyan, hogy szájba, stb, csak simán kádban, zuhanyban, wc-n.

2018. jan. 29. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
Ha valaki bevezetne az análszexbe, nem durván, hanem fokozatosan, finoman. N
2018. jan. 29. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem prűdség, mert nem folytok el magamban semmit álszent módon, de nekem tényleg nincs semmi extra fantáziám. A legmeredekebb is viszonylag általánosnak mondható, hogy egy nagymellű lány mellei között megyek le. De ez csak fantázia, mert még sose volt nagymellű barátnőm. 30F
2018. jan. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Karatés nő domináns viselkedése velem, majd lábfétis-téma.
2018. jan. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
52%

Egy ismeretlen nővel szexelni egy hotelszobában, akivel sem előtte sem utána soha nem találkoztunk/találkozunk és semmit nem tudunk egymásról.


Végignézni egy párt, ahogy szexel (közbeavatkozás nélkül)


Esetleg leszopatni egy fiatalabb pasit.



40/F

2018. jan. 29. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Munkaidőben, valahol az épületben elbújva az egyik kolléganőmet orálisan kényeztetem.
2018. jan. 29. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Addig nyalni a nőt, ameddig én akarom,és nem az aktusra fektetni a hangsúlyt. A másik pedig, az anál. Sajnos a feleségem, egyikbe sincs benne.

F 45

2018. jan. 29. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
92%
kipróbálnám egyszerre 3-4 pasival (de ez csak fantázia) mert kíváncsi lennék, hogy mennyire elégítenének ki.
2018. jan. 29. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Uhhh hat ezek erdekesek de a legtobb mar megvolt :-D


A nonek neveles is :-D

A kis ribike pink tangaban es harisnyaban takarit nalam :-)


Nekem semmi extra vagyam nincs

Igazabol csak uralni akarom egy masik ember vagyait. Egy eszkoz legyen nekem, azt tegye ami nekem jo ugy h a sajat vagyai hatterben vannak.

Ki akarom kotozni es elelveztetni amennyiszer en akarom

Egyszer vorosre verni egy no feneket majd elelveztetni kozben

Kenyszer orgazmus es orgazmus kontroll

Megdugatni egy pasit par baratnommel es arra masztizni vagy a lanyokkal szexelni kozben

Kinyalatni magam egy random pasival

Es meg sok sok minden ...

2018. jan. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!