Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Segítséget vagy tanácsot...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Segítséget vagy tanácsot szeretnék kérni. Kissé félek attól, hogy amikor arra kerül a sor elsőre nem igazán fog jól menni a szopás. Esetleg fogazni fogok vagy akármi más bakit vétek és ezt nem szeretném. Jó élmény szeretnék nyújtani. Tanácsok?

Figyelt kérdés
2018. jan. 30. 01:13
 1/9 anonim ***** válasza:
91%
Ne stresszelj, és fontos a kommunikáció. Ha a srácnak valami nem tetszik, adja tudtodra.
2018. jan. 30. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem lehet semmi baj, és a fiúd a felhőkben fog járni, ha a péniszének azt a részét fogod símogatni a nyelveddel, ahol a legérzékenyebb: a fitymaféknél és alatta egy centivel. Ha szemből nézed a felálló farkát, a makk alatti árok egy háromszögben felfut a hegye felé, az a fitymafék, vagy kantár. Vedd a szádba a makkját, és a nyelveddel simogasd azt a részt, közepes erővel. Ha picit szívod, épp jó lesz. Semmi mást nem kell tenned, három perc alatt el fog élvezni. :)
2018. jan. 30. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
63%
Ha nem akarsz, akkor nem fogazol. A vegen viszont a szadban tartsd, amikor elvez. Ha igy lesz, akkor tuti az egesz.
2018. jan. 30. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
68%
A 2#-es tud valamit 😀😀😀 Egyetértek vele.
2018. jan. 30. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Én sem csináltam még. Van egy dildóm, azon szoktam gyakorolni. Én is úgy gondoltam, hogy tuti fogazni fogok, de igazából egyáltalán nem nehéz elkerülni :D
2018. jan. 30. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem nehéz fogazás nélkül csinálni. Én is izgultam előtte hogy mi van ha fogazok de nem nehéz egyáltalán hogy ne érjem hozzá a fogad. Pedig a barátomnak elég nagy van, de mégis sikerült :D Ügyes leszel te is :)
2018. jan. 30. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noblesse Oblige ***** válasza:

Ha bizonytalan vagy magadban, akkor kezd kis lépéssel.

pl. első lépésként csak lehelj rá puszit. Aztán végig futtathatod a nyelvedet a tövétől a hegyéig és vissza. De ugyanúgy finoman csókolgathatod a heréket. Majd a nyelved hegyével körözhetsz a makk körül... és még mindig ott tartunk, hogy nem vetted a szádba.

Ha már megbarátkoztál a dologgal, akkor a szádba veheted a hegyét, szépen mélyebbre fogadhatod, ahogy jól esik. A szádban enyhén szívhatod is, de ugyanúgy körözhetsz a nyelveddel vele, amíg bent van. Hamar rá lehet érezni + a párod jelezni is fog, mi az ami neki is tetszik és mi az ami nem.

2018. jan. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Azt erzed, ha hozzaer a fogad a peniszehez, akkor valtoztatsz es annyi. Senki sem profikent kezdte.
2018. jan. 30. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Lazulj bele, figyelj a partneredre és élvezd. Ha görcsölsz már előre, pont a lényeg veszik el....a kölcsönös élvezet.
2018. jan. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!