Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a tapasztalatok az első...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok az első együttlétnél?

Figyelt kérdés
18 eves vagyok es valoszinu jovoheten meglesz nagyom felek. Legyszi irjatok le mire szamitsak pl fajdalom hogy kezdjek neki mitcsinaljak? Egybekent a partnerem tapsztalt. Koszonom szepen elore is!

2017. dec. 4. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
az első együttlét lehet kellemes is meg kellemetlen is.ez mind a partnertől is függhet
2017. dec. 4. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Pettingeltetek már? Ismeritek egymás testét? Ha nem, akkor azzal kezdenék első körben. Javaslom a fokozatosságot. Nem kell egyből neki esni, mint eb a szaharának. Ha volt pár alkalom petting, és feloldódva érzed magad a másik mellett, nem görcsölsz, ha el tudod engedni magad, és a barátod fel tud rendesen izgatni, akkor szép élmény lesz nőként is az első. Lehet még így is kicsit (vagy jobban) fájni fog, de ha a barátod odafigyel rád, és azt lesi miként reagálsz, ha nem önző, akkor szép emlékkel gazdagodsz, amire később is jó érzéssel gondolsz vissza. Nagyon sok múlik a férfin.
2017. dec. 4. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
77%
Nekem unalmas volt. Izgultam, és nem kaptam semmi olyat, amire azt mondjam, hogy hű-ha, hát ezért van érte mindenki oda. Kissé kellemetlen érzés volt, aztán ennyi.
2017. dec. 4. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

"Mik a tapasztalatok az első együttlétnél?"


Eza kérdés engem is érdekel csak egy korosztállyal feljebb: 25+

2017. dec. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!