Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van akinek vannak hasonló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van akinek vannak hasonló vágyai? Esetleg próbálta már valaki? Írjatok kérlek kort és nemet is.

Figyelt kérdés

Az az álmom, hogy egyszer egy lánnyal bemegyek egy plázába, bemegyünk egy boltba, ahol fehérneműt is lehet kapni. Aztán együtt besétálunk a próbafülkébe. A lány levetkőzik, leveszi a bugyiját és melltartóját is és felpróbálja a kiválasztott fehérneműt. Én ezt csendben végignézem. Majd leveszem róla a melltartót és a bugyit és orálisan kielégítem, miközben a szomszédban mások próbálják a ruhákat.

Ez nagyon gáz?


2018. jan. 30. 14:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nem, pl egy filmben láttam nagyon hasonlót... Más is " kitalálta" már. Kívánom, hogy találj hozzá megfelelő partnert.
2018. jan. 30. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Ja, 44/f.
2018. jan. 30. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Magára igényes ember csak fehérneműre próbál fel fehérneműt. Az meg nem túl szexi :D
2018. jan. 30. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
40%

Egy barátnőmmel voltunk hasonló helyzetben, de én csak a cickóját szopogattam a fülkében.


Én 18 voltam, ő 16.

2018. jan. 30. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Engem is izgatnak hasonlò dolgok, igaz mèg nem csináltam ilyent a párommal.
2018. jan. 30. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
39%

Próbafülkében nagyon izgalmas, imádom. Maga a helyzet is annyira izgató, hogy ha lehúzzák a nadrágomat akkor nem is kell sokáig verni, hogy elélvezzek, de imádok nyalni is. Az a jó, ha van üllő alkalmatosság úgy, hogy szét tudja tenni a lábát normálisan. Egész végig csendben kell maradni és mozogni se sokat lehet, emberek mászkálnak és csak egy függöny választ el tőlük, azt is csak félig, mert alatta át lehet látni. Érzékien kinyalni amíg el nem élvez teljes csendben, aztán kiveri a farkamat, hogy a hasára élvezzek, felöltözni és kimenni, mintha semmi se történt volna. Hmmm....


Igen, nekem is vannak ilyen vágyaim. Volt is már, még ha nem is sokszor.

2018. jan. 30. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Olyan jó látni, hogy 0%-ra értékelték a válaszomat. Azért jó, mert tudom, hogy valaki nagyon-nagyon vágyik ilyenre, nem volt benne része és borzasztóan irigykedik, hogy nekem már volt. Míg én átéltem, neki az a legnagyobb öröme, hogy apró lefele mutató kezeket nyomogat. :) Kicsit azért szánom szegényt, de nagyon szívesen elbeszélgetnék vele, miért húzta le a választ.


Haters gonna hate... :)


További szép napot!

2018. jan. 30. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
52%

6,7: Tőlem zöld kezet kaptál! Igen vágyom rá, hogy majd egy lánynak/nőnek akit szeretek ezt megtegyem, izgat a dolog engem is és rohadtul nem irigykedek! :)

F39

2018. jan. 30. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
ment a zöld pacsi tőlem is!
2018. jan. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!