Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem áll, teljesen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem áll, teljesen normálisan bizonyos helyzetekben? Adott helyeken pedig nincsen gond.

Figyelt kérdés

Elég nagy problémát jelent számomra , a barátnőmmel mikor csináljuk , nem tudok 100% os teljesítményt nyujtani. Nem tudom ,hogy ez mentális zavar lenne-e vagy betegedés. Szóval nem érzem hogy beteg lennék , mivel normálisan szokott állni , de néha nem. A barátnőm , elöttem volt még más fiúkkal is , és neha zavar ez pedig énis voltam más lányokkal , sőt ez tény mindenki volt és nem kellene ez engem zavarjon. Akárhányszor nekifogunk , annyira kívánom őt , nagyon szeretem és úgyérzem , hogy nagyon akarom , szeretkezni is nagyon jó vele , de mindig vacakolunk. Néha nem áll fel rendesen , nem tudom betenni , és olyankor csak elcsüggedek.De pl. betépve , nagyon nagyon állt , ellazulás miatt lehetett ? Napi 2-10 szál cigit szívok , ez is lehet az oka néha ? Azt vettem észre ,hogy itt az albérletbe ha csináljuk , félénkebb , nem áll úgy készenlétben , de mikor nállam otthon , csináltuk egyből felállt és sokkal tovább is bírtam.

A barátnőm megértő és mindent megtesz ez érdekében , csak én vagyok szomorú és csügedt , mert azt érzem nemtudom kielégiteni , pedig ő is folyton mondja , nincs így , de azért zavar a dolog.

Próbáljak esetleg alkoholt fogyasztani elötte ? vagy valami más gyógyszert szedni ? szükséges lehet ilyesmire ? vagy menjek el kivizsgálásra? Esetleg hogy lehetne , megszüntetni ezt az örökös féltékenységemet , és azt hogy ne gondoljak olyankor arra , kivel lehetett , hisz nemis ismerem a személyeket , nem szeretek erre gondolni szakad meg a szívem olyankor , de nemtudok mit tenni. nemtudom hogy felejthetném ezt el.



2018. jan. 31. 15:15
 1/1 anonim ***** válasza:

Igaz, hogy előtted más is teleélvezte a hüvelyét, de őket maga mögött hagyta. Most veled van. Inkább legyél büszke, hogy most bizony te dughatod. Pontosan azért nem áll fel, mert ilyenekkel tömöd a saját agyad, ahelyett, hogy rá figyelnél.

Szeretkezni akarsz vele, vagy csak meg akarod b__ni?

Az előző partnerei lehet csak meg___ták. Velük van még? Nem. Akkor mire vágyik? Nem a múlttal kell foglalkozni, előtted is voltak partnerei és utánad is lesznek. De ez a te időd. Nem kell sem pirula, sem orvos, csak önfeledtség.

Csak egy tipp; ne úgy kezdjétek, hogy na akkor most megkezdjük a közösülést... Volt, hogy a barátnőm dugni akart, de én nem, ezért csak simogattam. De ahogy játszottam a D-s melleivel, meg hallottam a sóhajtásait, úgy rámjött a vágy, hogy magamra húztam, ő beleült, aztán kegyetlen jó volt és nem egyszer történt ilyen. Rám 10-20 perc simogatás brutálisan tud hatni - már amikor én csinálom. Próbáld ki, de ne tervszerűen, csak feküdjetek egymás mellé, a tv elé, aztán mire észbe kapsz, már zsibbadni fogsz a gatyában. Ha gondolsz arra, hogy Úristen, fél óra múlva bizonyítani kell és jaj, remélem feláll végre... így nem lehet. Csak lazán, ruha le mindenkinek, kis simogatás markolászás és jönni fog a dolog.


F/25

2018. jan. 31. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!