Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nektek bejön a ha csajotok dögös?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek bejön a ha csajotok dögös?

Figyelt kérdés

Féltékenyek vagytok ha a csajotok eléggé sexysen, és dögösen öltözködik a mindennapokban és ezért megbámulják más pasik? Vagy inkább büszkék vagytok?

24/L


2018. jan. 31. 20:00
 1/7 anonim ***** válasza:
88%
Nem. Csak a szakadt ronda nőket szeretjük.
2018. jan. 31. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
A dögössel nincs baj, de tudni kell honnantól számit már k**vásnak.
2018. jan. 31. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
A dögös cuccok könnyed partikra valók. A köznapokhoz jóban illik valami szolidabb.
2018. jan. 31. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Bejön, de ne használja ki. Az exem akkor volt csak dögös, amikor másokhoz akart simulni, nekem meg olyan ritka tanyasi parasztosan öltözött mindig, hogy alig látszott rajta hogy lány. Bezzeg amikor féltékennyé akart tenni, akkor kijött belőle a ribanćság. Szóval ha te fordítva csinálod, akkor nagyon jó.
2018. febr. 1. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon bejön.
2018. febr. 1. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nem vagyok féltékeny, szeretem ha dögösen néz ki!
2018. febr. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
B@szni tudjon, főzni majd megtanul!
febr. 9. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!