Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A sugardaddy kapcsolatokban...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A sugardaddy kapcsolatokban általában mekkora összegű támogatásról beszélünk?

Figyelt kérdés

Valamint a tisztelet díjért cserébe mi az amit az ilyen csajok nyújtanak, a hálószobában, meg amúgy?


Illetve mennyire gazdag emberek azok akik ilyen kapcsolatban szoktak élni, csak a leggazdagabbak, vagy olyanoknak is van "esélyük" (nyílván ha egyáltalán akarnak) ilyen kapcsolatot kiépíteni akiknek szimplán jól megy?



Ui: Nem feltétlenül arra gondolok amikor a csaj főiskolás, a pasi meg 50 körüli. Hanem csak simán az ilyen támogatáson alapuló kapcsolatokra, de ha jól tudom akkor azt is így hívják...



2018. febr. 1. 10:37
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
50%

Én azt vallom, hogy egy nyugodt kényelmes élet ma egy tanuló lánynak, aki tényleg a tanulásával akar előrébb jutni, annak 100-200 között adok / hó, sokminden másban is segítek, ha kell. Ha autózik, tankolok neki, telszámlát befizetek stb stb.

Ellenőrizgetés semmi, de legyen annyira tisztességes, hogy nincs rajtam kívül még 5 pasi ugyanígy körülötte.

Ha ez így van, akkor semmi bajom a támogatásával és kellemes hangulatú időtöltést adhatunk egymásnak, bárhogy.


Nincs számonkérés, elszámoltatás, és 850 üzenet, hogy épp merre van és mit csinál.

Bizalom-bizalom-bizalom !!!

És ha mégis egy két farok megfordul a szájában máskor és nem tudom meg, akkor tökmindegy neeeem ? Magamat hergelni és agyonfilózni ezen nem fogom.


Nem szeretem a pénzért elvárásteljesítéseket, semmilyen formában. Élvezkedni, simogatóan együttlenni szeretek, szeretkezni, nem pedig pénzért sze..xelni.

Nálam nagyon nagy különbség van a kettő között.

2018. febr. 2. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 A kérdező kommentje:

Hát ha nem vagy amúgy nagyon jó pasi, akivel akár ingyen is együtt lenne amúgy, akkor ezért nagyon kevésnek tartom a 100, 200-at/hó.

Egy hivatásosnál egy óra 15. Ha van valami ezxtra akkor 20.

Egy nap csak 3 óra munkával simán megvan a napi 60. Ha csak 12 napot dolgozik így egy hónapban (3órát) az már 720.


Ha egy támogatós kapcsolatban vagy, akkor az a támogatott lánynak ugyan előny, hogy nem kell különböző ismeretlen alakokat is fogadni... De ettől függetlenül Te fizetsz azért, hogy csak Te használod.

Így az alkalmankénti ár minimum egy 50%-ot növekszik, de az sem kizárt, hogy 150%-ot.

Így az általad írt összeg akkor reális, ha havonta összesen 2x,3x tervezel vele együtt lenni, 1 órát.


Persze nem voltam még ilyen kapcsolatban, ha calaki jó pasi akkor biztos lehet másképp is.

De amiket hírdetéseket néztem, ott volt aki luxus autót, meg pesti lakást IS kért.

A legolcsóbb amit eddig láttam (valós támogatós kapcsolatért cserébe, tehát nem havi néhány óráért) az az volt, hogy segítsen neki a pasi egy cukrászda elindításában.

2018. febr. 2. 09:54
 23/31 anonim ***** válasza:
76%

Na igen. Aki szerelemből megy férjhez, az a szabadidejében mos, főz, takarít, aki meg érdekből, az szoláriumba, meg műkörmöshöz jár...

Mindazonáltal, ahogy azt a béka segge alá lepontozott 16-os válaszoló nagyon helyesen kifejtette, mindkét fél későbbi életét teszi tönkre egy ilyen kapcsolat. SEMMI kényelmes dolog sincs ugyanis az ember életében, amiért később ne kéne aránytalanul magas árat fizetnie. Márpedig ez kényelem a javából.

2018. febr. 2. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:
56%

Miquel azért ez így ebben a formában nemigaz.

Okés, hogy az ember alapból egy Endy Vajna & Vajna Timi kombóra asszociál (akiktől én is hányok), ha meghallja, hogy sugardaddy, de a való életben azért ennél sokkal árnyaltabb is lehet a kép.

Addott pl. egy 40-es jóképű férfi, meg egy 20 év körüli szép fiatal lány. A lánnyal egykorú fiúk gyakorlatilag buliznak rogyásig, otthon laknak anyukánál, meg egyébként is buli az élet, nem sok elképzeléssel a jövőjükről (nyilván most kicsit azért általánosítok). A lány viszont már komolyabb gondolkodású és szeretne egy pasit maga mellé, aki felett nem kell anyáskodni, akire minden értelemben számíthat, akire felnézhet és akitől tanulhat, akinek már van egzisztenciája, aki hercegnőként kezeli ...na és ilyenkor van az, hogy a lány elkezd a nála egy kicsit idősebb korosztályban keresgélni. Egy jól kereső 40-es, aki már tudja, hogy mit akar az élettől, tisztában van a céljaival és már egzisztenciálisan is stabil lábakon áll, épp ideális lehet a lánynak. Végülis ez egy sugardaddy kapcsolat, de amellett lehet egy teljes értékű, szerelmen és tiszteleten alapuló kapcsolat is.

2018. febr. 2. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 anonim ***** válasza:
50%

Én se értem ezt a sugardaddy műfajt. 44 éves vagyok, de kinézek vagy 32-35-nek. Nekem nem kellene egyetemista lány (egyetemi tanár vagyok ráadásul), de nem is fizetnék azért, hogy egy làny legyőzze az undorát hogy hozzám ér. Csak olyan lány kellene, akinek tetszem.


Amúgy valószínűleg az egyetemista lányok 95%-ának soha nem jut életében olyan pasi, mint én, fura lenne ha még fizetnék is azért, hogy olyan pasijuk legyen, amilyen amúgy nem lesz soha. :))

2018. febr. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/31 A kérdező kommentje:

Utolsó! Na látod. Ha a külsőd nem számítana az erényid közé, akkor másképp gondolnád...

Amúgy manapság azt is sugardady kapcsolatnak hívják, ha az illető nem is annyival idősebb a támogatottjánál, hogy apja lehetne. Szvsz támogatáson van a hangsúly, s hogy ez kvázi egy kqpcsolat. Szexel és más közös programokkal együtt.

2018. febr. 2. 15:20
 27/31 anonim ***** válasza:
77%

Először is elnézést kérek,mert előző válaszomban 14-es válaszoló hozzászólását akartam megemlíteni, nem a 16-osét.

Továbbmenve, szerintem viszont mindegy, mennyire árnyaljuk a képet, kedves 24-es, ez akkor is prostitúció. És nem értem, Vajna Tímea esete miért lenne undorítóbb, mint amikor én egyetemista koromban kosztért/kvártélyért tutujgattam idősödő hölgyek hervatag bájait. Lehet ezt szépen megfogalmazni, de amikor egy kapcsolat az ember gyomrát veszi igénybe a szíve helyett, az akkor is prostitúció.

Kilóra megvenni valakit, vagy kilóra eladni saját valónkat pusztán azért, mert féltjük magunkat a csalódástól, a párkapcsolat meggyalázása. Mert kényelmes. De pont azért, mert rendkívül kényelmes dolog, veszélyes is.

Ha valaki pénzért vesz diplomát, attól ne fogja tudni a szakmát. Ha nem tanuljuk a szerelmet, ha ne tapasztaljuk meg a szív buktatóit, sohasem tudunk tartós párkapcsolatot kialakítani. Én is azért menekültem az ilyen helyzetből, mert felismertem ennek veszélyét.

2018. febr. 3. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 anonim ***** válasza:
Én is a 10000 tól indulóan mondanám hogy reális a dolog, és ilyen szempontból szerintem nincs különbség egy párkapcsolathoz képest mert ha meg van beszélve hogy hányszor találkoznak egy hónapban és mit kap a pasi vagy mire ne is számítson akkor működhet a dolog. Mind két félre lehetnek azért hátrányai is egy ilyen kapcsolatnak, a lány remélhetőleg nem szerez olyan lelki sérüléseket melyek után ha úgy dönt hogy feleség lesz ne tudna nő ként viselkedni, illetve sajnos saját tapasztalat hogy az is előfordul hogy a lány egyszer csak mivel látja hogy a pasi jól bánik vele pár hónap után megemeli az árat mondjuk egy negyedével... Sokan megítélnek minket akik ilyen kapcsolatot keresünk, de mindenki ismer olyanokat ahol anyuka vagy feleség vagy barátnő otthon ül, végzi a házimunkát apukát mindennel ellátja de nem kell dolgoznia. Ilyet még nem próbáltam de számomra nincsenek olyan nagy különbségek a két kapcsolat között.
2018. febr. 5. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/31 A kérdező kommentje:

Szerintem sincs nagy különbség a "régimódi" kapcsolatokkal összevetve, hogy a férfi dolgozik, a nő meg otthon csinálja a házimunkát és/vagy gyereket nevel. Nem arra kell gondolni, hogy a pasi minden szexuális vágyát, perverzióját ráerőlteti a nőre, s ha az nem teszi, akkor azzal fenyegeti hogy véget vet a támogatásnak.

Arra gondoljatok, hogy maximálisan tiszteli emberként, nem vár el Tőle semmi olyat amit amúgy nem tenne meg ingyen. S a pénz, luxus csak egy tisztelet díj. A nőnek nincsenek kötelezetségei, dolgozhat otthon, járhat egyetemre, építheti a karrierjét, vagy csak lustulhat a jakuzziban pezsgővel és kaviárral...


Az hogy a kapcsolat alapja nem a szerelem, még nem jelenti azt hogy a felek nem jöhetnek ki egymással nagyon is jól.

Eleve nagyon sokan nem hisznek a szerelemben, s a "simeres" házasságok nagy részében is az összetartó erő a gyerek.


Amúgy mondhatni feminista vagyok, maximálisan támogatom ha egy nő karriert akar építeni, de ha nem ilyen vágyai vannak szerintem azt sem kéne elítélni.

2018. febr. 5. 12:30
 30/31 anonim ***** válasza:
90%

"Arra gondoljatok, hogy maximálisan tiszteli emberként,..."

Arany drága bogaram! Te tiszteled a pénzért megvett kiflit? Tudod, minek/kinek van az ember életében értéke? Amiért véres verítékkel megdolgozott. Akiért megküzdött, akiért álmatlan éjszakákon át epedezett, akiét megváltozott, akiért jobb emberré vált. Akivel közös célokat kitűzve, vállvetve megharcolja a hétköznapok csatáit. Na, azt a személyt lehet tisztelni, arra lehet társként, partnerként tekinteni. De akit kilóra megvettem, az ugyanolyan lecserélhető használati tárgy, mint egy automata mosógép. És tudja ezt a megvett személy is. Onnantól pedig kötve van a keze, nem adhatja önmagát, nem mutatkozhat teljes valójában, mert a hibáit el kell titkolnia, ha nem akar a süllyesztőbe kerülni. Színészkedve, játszmázva tengeti a napjait. Ennek köze nincs a boldog párkapcsolathoz. A szerelem hozhat boldogságot a szegénységbe, de a gazdagság a szerelembe soha.

2018. febr. 6. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!