Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki milyen szexet szeret?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki milyen szexet szeret? Hetente mennyit szexeltek?

Figyelt kérdés

Vad szex vagy gyengéd szex? Kíváncsi vagyok ti hogs vagytok vele.

Én gyengéden érzékiesen kezdem és átmegyek vadállatba. :)



2018. febr. 1. 12:25
 1/9 anonim ***** válasza:
68%
Én is azt szeretem ha az eleje romantikus, gyengéd, lassú, utána meg vadállatokká válunk.
2018. febr. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
52%

Nálunk külön megy a kettő, néha gyengéd, néha vadabb. Hangulatfüggő.

Heti 2-3 szex van áltagban.

2018. febr. 1. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
51%

heti 1-2 aktus, és 5+ orál


mi inkább szeánszokat tartunk, amik hosszadalmasak és a másik fél magvárakoztatásáról is szólnak, totálisan felcsigázzuk a másikat, játszunk annak idegeivel, és ehhez időre van szükség, néha meglehetősen sokra. :)

a stílus az mindig más, mikor mi illik ahhoz amit előtte csináltunk, és mikor mennyire tudunk uralkodni magunkon. :)

2018. febr. 1. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Heti kb 5 alkalom. Mostanában inkább durvább szokott lenni, de hangulatfüggő.
2018. febr. 1. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Heti 5-7, attól függ :)


És általában a szenvedélyes, gyors meneteket szeretjük.

2018. febr. 1. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Hangulat- és helyzetfüggő. Régebben pl gyakorta előfordult, hogy ebédidőben ugrottunk haza egy gyors numerára. Olyankor nem játszott a romantika. Sokszor ki is kellett dobni a nejem aznap viselt ruháját, ha a kedvem úgy hozta, vagy nem volt időm gombokkal, cipzárral bíbelődni. És én is sokszor mentem vissza véresre karmolt háttal dolgozni.

Most 60 felé már visszafogottabban szeretjük egymást, és sajna ritkábban is.

2018. febr. 2. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jó v mikor a kellemes romantikus lassú szex , kezdődik a zuhany alatt, vagy egy olaj masszázs után hátulról döngetve a kis punciba persze lassan.

Vagy durván neki esni a ezajanak és foldobni a konyha asztalra és zsibadasig dugni a puncijat.

Vagy az agy háttámlájára fektetni és úgy meg dugni azt szeretik.

Vagy csak úgy nem gondolni magamra és jól kínálni és simizni a G pontját, nagyon finom. ::))

Hogy hányszor?

Ezt az élvezetet elviselnié akar minden nap és boldogan ébred és telik a napunk. :::)))

2018. febr. 2. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hangulatfuggo :)

Legtobbszor heti 3-5, de volt mar heti 7+ is.. szoval ez is valtozo

2018. febr. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Hetente a baratommal megvan a 10-12 minimum


Es kokemeny b....aszas

2018. febr. 9. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!