Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Akiknek könnyen elfogadta a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akiknek könnyen elfogadta a családja a melegségét, azoknak hogy viszonyultak ahhoz, hogy hetente mással szexeltek?

Figyelt kérdés

Nyilván a kérdés azokra vonatkozik, akikre igaz volt, hogy hetente mással szexeltek.

Gondolom ha nem is volt otthon téma, elég nyilvánvaló volt.


2015. okt. 2. 16:15
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Az, hogy a saját nemedhez vonzódsz és az, hogy összefekszel fűvel-fával, két külön dolog. Nincs köze egymáshoz, külön megítélés alá esik.
2015. okt. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
hálistennek mostmár külön élek. de én sose vittem fel fiút, mindig én mentem a sráchoz.
2015. okt. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Rendben, akkor teljesen függetlenül a melegségüktől, hogyan viszonyultak hozzá?
2015. okt. 2. 16:24
 4/10 A kérdező kommentje:
És ez mindig más srác volt? Mindig nyilvános volt hova mész? Ha igen, akkor mit szóltak hozzá?
2015. okt. 2. 16:35
 5/10 anonim ***** válasza:

Ez kinek szol?:D

Masodik vagyok, ha nekem, akkor igen sok srac volt, de volt akivel tobbet osszejartam. Nem mondtam el hova megyek,kamuztam valamit..de sejtettek, ocsem mindig kerdezgetett:D

2015. okt. 2. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Igen, neked. Köszönöm a választ!
2015. okt. 2. 17:39
 7/10 anonim ***** válasza:

hm, én bizony a fél évben amig egyik szülőmnél laktam nem nagyon vittem oda sracokat.

Szüleimmel erről, hogy hetente, najó, havonta mással, nem beszélek. De öcsémnek igen, mondta, hogy fiatalabb koraban ő is ilyenről aalmodozott, de félénk heteróként ez nem olyan könnyű.


Ugye, ha mindkét oldalon srácok vannak, akikre bizony néha rájön a kangörcs, neten/telón nem nehéz szexpartnert találni, ha fiatal vagy.


Tudtommal ez heteróknál bonyolultabb, elsőrandis szex huszonéves korban sem tul gyakori...

2015. okt. 9. 01:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Erről soha nem beszélünk szülők, tesók előtt, senkire nem tartozik, csak rád. Ha pedig nincs más téma, akkor beszélj az adott napodról, hogy mi történt veled.


Ne beszélj erről családtagok előtt, nagyon megutálhatnak később, ennek pszichológiai, illetve társadalmi háttere is van többek között.


Üdv.:


M.

2015. okt. 12. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Ne beszélj erről családtagok előtt, nagyon megutálhatnak később, ennek pszichológiai, illetve társadalmi háttere is van többek között"


...? Ezt onnan akarod tudni? Egyrészt persze gondolom, a legtöbb fiatal a szüleivel nem beszéli ki részletesen, hogy múlt nyáron hány emberrel jött össze ruha nélkül- másrészt akinek olyan a kapcsolata egy szülőjével, hogy alkalomadtán elmondhatja, vagy célozhat rá, az miért is ne? Az önazonosság fontos dolog egy kapcsolatban.

Szüleink is voltak fiatalok, kultúrális háttértől, személyiségtől függően esetleg ők sem éppen a szexuális önmegtartóztatásban látták/látják az élet fő célját, legalábbis fiatalon.

Azért nekem úgy tűnik, filmekből, stb. hogy magyarországon már bő félévszázada is elég elfogadott volt, hogy a fiatalok (főleg fiúk) bizony nem éppen a házasságban veszítik el a szüzességüket:-p

Budapesten a szüleim köreiben becslésem szerint nem nagyon háborodnának föl azon, hogy egy fiú sokat szexel. Lehet, hogy ezt árnyalja, ha meleg agyerek, most csak 3 ismerős srác jut eszembe, akinek szülei tudnak arról, hogy meleg, és gyanítom, hogy sejtik, hogy azért nem minden együttlét monogám kapcsolaton belül volt:)


Gondolom én arra lennék háklis, hogy ha már sok a partner, akkor az STD-elleni védekezést tartsák be, kondom és hasonlók - Van vagy fél tucat dolog, amit budapesten el lehet kapni, a HIV és a HepaC nem is gyógyítható, tudtommal a többi kis szerencsével, ha korán elkapják, igen.


Átalában remélem a legtöbb szülő-gyerek kapcsolatra igenis igaz, hogy a szülő a gyereke boldogságát akarja, bár ettől még lehetnek saját igényei (felvágni a közösségben a perfekt gyerekkel) és az ember nem feltétlenül tudja jól, mi kell az embernek a boldogsághoz, még ha az a gyereke is - erről sokan, sokat mesélhetnénk...

2015. okt. 12. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Azt hittem reagáltam a válaszotokra. Én nem beszélgetni akarok róla a családtagokkal, csak kíváncsi vagyok, hogy nálatok tudják-e és ha igen zavarja-e őket. Mert ugye ha valaki kicsit is tisztában van a meleg élettel tudja, hogy sokkal könnyebben találnak szexpartnert és esélyes, hogy ha egy meleg egyik este elmegy otthonról, akkor valaki olyannal fog aznap szexelni, akivel még sose szexelt. És ez zavarhatja a családtagokat, ha nem beszélek otthon róla, de sejtik.


Köszönöm a válaszokat!

2016. márc. 28. 18:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!