Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért elitélendő, ha csak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért elitélendő, ha csak olyan lánnyal jövök össze akinek szabad dugni a popóját is?

Figyelt kérdés
Csak havi néhány alkalommal, hogy semmiképpen se legyen egészségügyi probléma.
2018. febr. 1. 13:03
 1/9 anonim ***** válasza:
97%

Ez a te magánügyed.Azt dugsz,akit akarsz..

Ha nem osztanád meg úton-útfélen ezt a baromi lényeges információt magadról,akkor nem lenne beszédtéma sem.

2018. febr. 1. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
84%

azért, mert nem tudod mit beszélsz még, fiatal vagy és azzal rajolsz, hogy csakis olyan lány kell, aki enged egy fajta szexuális vágy kiélését.

Nem azt nézed, hogy okos, jó ember, szimpatikus, lelki társ, barát legyen, hanem hogy engedje az anált.


Ez semmiben nem különbözik attól, hogy téged azért dobnak, mert kicsi a farkad vagy mert nem viszed ki a szemetet.

2018. febr. 1. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
96%
Én egyáltalán nem itellek el, nevetségesen szánalmas vagy. Többet nem érsz...csak pár seglyukat.
2018. febr. 1. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%

Én is csak olyanokkal jövök össze!

na és ?

2018. febr. 1. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ha kalppol minden, akkor nyílván nem ez a legfontosabb, s életem szerelméért biztosan magáról a szexről ismlemomdanék, ha vmi elcseszett ok miatt csak úgy lehetnénk együtt.

De ezt úgy mondom, hogy még nem igazán voltam szerelmes...


Viszont ha valakivel csak úgy együtt vagyok, "mer' mér' ne

?", akkor is fontos számomra, hogy ne utálja az anált, mert nekem ez hozzá tartozik a szexhez.

Ezért viszonylag hamar felteszem a kérdést, s ha nem a válasz, akkor keresek mást.


És én úgyhiszem, hogy az emberek magas százaléka ezért elítél(ne ha tudná)... Etikátlannak gondolják ezt a hozzáállást, de én nem értem, hogy miért. Pedig érdekel.

2018. febr. 1. 14:11
 6/9 anonim ***** válasza:
94%

"Etikátlannak gondolják ezt a hozzáállást, de én nem értem, hogy miért. Pedig érdekel."


Mert nem veszed észre amit mondasz.

Te nem a szerelmet keresed, nem egy komoly kapcsolatot, te csak dugni akarsz. Persze, hogy soha nem leszel szerelmes, ha külsőre és csak szexre fogsz menni, a szerelemhez egy másik személy kell, akit megismersz és akibe bele szeretsz, de amit te leírsz az egyértelműen arra megy, hogy a lány jól nézzen ki, szeresse az anált és semmi több nem kell.

És egy ilyennel összejössz, akár még barátnődnek is nevezed, de tudod jól, hogy nem kell neked, csak azért tartod, mert igényeid vannak.

Ezt vagy azért csinálod, mert ledegradálod a nőket, valami miatt, gondolom elrontott neveltetés vagy kisebbségi komplexum, vagy azért, mert baromira félsz egy értelmes, komoly kapcsolattól. Ez az elítélendő.

2018. febr. 1. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nos nyilván akkor lesz jó a szex, ha passzolnak a felek igényei, szóval nyilván nincs ezzel semmi baj. A szexuális igényeid a magánügyed, senkinek semmi köze nincs hozzá, az adott hölgypartneren kívül.

(Szóval a kérdésre válaszolva: ki nem sz@rja le, hogy másnak mi a véleménye az análról)

2018. febr. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én nőként megértem azt a részt, hogy olyan embert keresel, akivel passzoltok az ágyban és hasonló az érdeklődési körötök.

De azért egy komoly kapcsolat ennél többről szól, remélem ezt te is így gondolod.

2018. febr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Semmivel sem elítélendőbb mint a csak tetkóssal-tetkóssal nem, csak magassal/alacsonnyal-magassal/alacsonnyal nem stb.

Igazi felnőtt párkapcsolat nem ilyenek alapján alakul.

2018. febr. 2. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!