Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A szüleim nem támogatnak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A szüleim nem támogatnak, koleszt nem kapok, de végig akarom csinálni az egyetemet. Elítélendő, ha némileg erotikus szolgáltatást nyújtok?

Figyelt kérdés

Van diákmunkám is, de alig fizet, a lakbér kijön belőle, de a rezsi és az étel nem. (kicsi szobát bérlek)

Soha nem akartam erre folyamodni, gondoltam, hogy akinek helyén van az esze, nincs erre szüksége. Kilátástalan a helyzetem, csak azt a megoldást látom.

(Szexet semmi áron nem vállalnék, nem akarom eladni a lelkem. Masszázsról van szó.) Tudom, hogy nem pont jó a témakör, de remélem, hogy itt vannak objektív emberek.

20L


2018. jan. 15. 21:20
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
45%
Akkor már inkább keress egy sugar daddyt.
2018. jan. 15. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
95%
Akkor inkább már a diákhitelt vedd fel.
2018. jan. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
"Szexet semmi áron nem vállalnék"
2018. jan. 15. 21:23
 4/19 anonim ***** válasza:
40%
Inkàbb sugar daddy keres egy ferfivel lesz dolgod
2018. jan. 15. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim válasza:
73%
Erotikáért nem kapsz semmit. A masszázsnál is várják a "lényeget". Tényleg a legkevésbé gyomorforgató egy pasival lenni.
2018. jan. 15. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim válasza:
78%
Menj távoktatásira, amellett rendesen tudsz dolgozni. :)
2018. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
90%

Ez egy borzasztó helyzet, nagyon alacsonyak az ösztöndíjak, mondhatni, hogy évtizedek óta nem emelték, míg az árak a sokszorosára szöktek.

Drágák az albérletek, drágák az élelmiszerek stb. Nehéz megélni egyetemistaként.

Mégis én azt javaslom, hogy gondold ezt át.

Nincsen levelező képzés?

Mennyi időd van még a suliból?

Inkább menj el passzívra, dolgozz, gyűjts pénzt és végezd el úgy. Inkább vállalj be több napot diákmunkán, inkább végezz később a sulival, mint hogy ilyen áron kelljen kaját és rezsit fizetned.

Egyetemistaként sok más megoldás van, korrepetálás, diákmunka orrvérzésig , plazmaadás(3500-4000ft alkalmanként helyben kifizetve, hetente 2x mehetsz!)

De akár a diákhitel is ott van még.

Most gondolom nincsen párod, de később ezt így hogy kezelnéd egy kapcsolat mellett? Meg egyáltalán ha lesz később családod, férjed, gyereked, nagyon kellemetlen lesz erre visszagondolni, vagy bárkinek is elmondani.

Szerintem keress más megoldást.

Nem elítélendő szerintem amit csinálsz, inkább azokat a férfiakat ítélem el,akik ezt igénybe veszik ( a legtöbbjük családos ember).

Neked kell tudni.

Én azt mondom inkább végezz később az egyetemmel, de tisztességes úton szerezd a pénzt.

2018. jan. 15. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim válasza:
100%
nespressonál heti 20 órában a diákok 90 környékén kapnak, munkaviszonyban. Plusz cafeteria...
2018. jan. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
36%
7 válaszolónak igaza van. Még a livejasmin ami működhet az nem fizikai szexmunka inkább virtuális. Milyen szakon vagy
2018. jan. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim válasza:
100%
Távoktatás vagy levelező tagozat. Addig három műszak vagy külföldön mosogatni, bébiszitter vagy dédiszitter munka, pénztáros, újságkihordás, gondozásért ottlakás, bármi egyéb.kutyasétáltatás
2018. jan. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!