Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Tényleg van olyan lány aki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg van olyan lány aki szereti a chatsex-et?

Figyelt kérdés
Nekem az a a tapasztalatom hogy a lányok 90% unatkozó pasi és a maradék 10 százalékkal még nem találkoztam. Ha szeretitek akkor milyet szerettek? Gyors pörgőset egyszerűt, vagy a hosszabb lassabb jobban megfogalmazott "csevegést"?

2018. febr. 2. 12:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
70%

Én csak addig szeretem amíg nekem csak olvasni kell.

Jobban szeretek demonstrálni mint írni

24N

2018. febr. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
84%
Szerintem a lányok is szeretik mert eléggé megmozgatja a fantáziát. Persze ehhez kell az is, hogy a pasi tényleg izgalmas legyen /34F
2018. febr. 2. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
21%
Vannak, csak sajnos a legtöbb egy idő után eltűnik... gondolom valamitől megijednek...
2018. febr. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
88%

Én szoktam, van egy rakat anonim chat oldal, ahol a pasik ingyen nyomják kamerában :D

Kiválasztok egy jó pasit, ha megmozgat még írok is neki mit csináljon.

2018. febr. 2. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
88%
Nem találkoztam ilyen nővel. Biztos vannak, csak a legtöbben inkább a párjukkal csinálják.
2018. febr. 2. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tudtam, fogalmam sem volt arról, hogy mi az a chatszex. Itt ismertetett meg vele egy lány, akivel annyira jó volt erről beszélni, annyira felzgatott, hogy bizony .......le sem írom inkább.


26F

2018. febr. 2. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
nyugodtan írd le : D
2018. febr. 2. 13:10
 8/18 anonim ***** válasza:
46%
A lányok nagyon szeretik a chatszexet én itt az oldalon nagyon sok ilyen csajjal találkoztam már. A nagy átlag 22 éves korig volt, szerették a történeteim a képeim, de egy idő után én untam meg a dolgot, mert nem voltak kreatívak és az unalmas számomra, ha nem tud partner lenni a másik fél a játékban és csak várja a dolgokat...
2018. febr. 2. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
63%
Akivel olyan közel kerülünk egymáshoz hogy elkezdjük, azzal nagyon lehet élvezni :D volt akivel egy idő után szinte csak amiatt írtunk egymásnak. Eddig az összes ilyenem gyakoriról volt. 17/l
2018. febr. 2. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
67%
Persz, hogy van. En jobban kedvelem a kicsit szenvedelyesebbet, amikor nem egybol az a tema, hogy mennyire krnak meg.:D
2018. febr. 2. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!