Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hamarosan sor kerül életem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hamarosan sor kerül életem első szexuális élményére. Szeretném, hogy minden jól süljön el. Tudnátok tanácsokat adni? 18L

Figyelt kérdés
Szeretném, ha a párom a lehető legjobban élvezné, de félek, hogy rossz leszek orálban.. még sose csináltam

2018. febr. 2. 21:32
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Mit jelent az, hogy "első szexuális élmény"?


Ne görcsölj azon, hogy nem vagy tapasztalt! Attól még fogja élvezni.


És fokozatosság! És kommunikáció! Szerintem ezek a legfontosabbak!

2018. febr. 2. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
99%

"Szeretném, hogy minden jól süljön el."

Ez bizony egy freudi elszólás volt.

2018. febr. 2. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz gond, csak ne filózd túl. Előtte ne nagyon gonolkodj rajta, majd jön minden magától... De azért azt is tudd, hogy az első alkalmat a lányok, de még olykor a fériak sem élvezik (én pl. elsőnek érzéketlen voltam). Szóval ha nem akkora durranás azon sen kell megijedni, lesz majd jobb is.


Amúgy hány éves a barátod és Ő szűz e?

2018. febr. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
95%
Nem fog rosszul elsulni...raerzel a dolgokra...csak figyelj a parodra
2018. febr. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
25, és már rég nem. Köszönöm a válaszokat :)
2018. febr. 2. 21:49
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Ő már akkor gondolom rutinos biztos segíteni fog. Én is csak azt tudom mondani, hogy ne izguld túl hidd el ha figyelsz a reakcióira és jeleztek egymásnak mi a jo akkor nem lehet elrontani. :) Az orál miatt ne izgulj. Koncentrálj a makkra, illetve a kezed és a szád egyszerre is használhatod. Kis finom szívás is jolesik. Ezek általában bejönnek de gondolom mivel a párod úgyis segít, rávezet föleg ha tudja, hogy még nem csináltad.
2018. febr. 2. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Fölösleges technikai leírást keresned hozzá. A bátortalan, visszafogott az nyilván közel nincs ahhoz ha már be leszel vadulva, de elsőre ez úgyse fog összejönni. Inkább azt mondom, hogy adj neki időt, ne várd és ne sértődj meg, hogy amikor majd nézegeted meg puszilgatod az oldalát, attól nem fog össze-vissza rángani. Inkább fogd fel úgy, hogy ez most rólad szól, magadnak tesztelgeted. Mindennek eljön az ideje.
2018. febr. 3. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!