Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Eddig még sosem voltam lánnyal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Eddig még sosem voltam lánnyal, de most alakul valami. Az első együttlétre milyen tanácsokat tudnátok nekem mondani? Mire figyeljek oda?

Figyelt kérdés
21 éves vagyok, eddig csak fiúkkal voltam, de mindig is kíváncsi voltam milyen lehet az együttlét lányokkal. és most valószínűleg el fog jönni, mert vonzódok valakihez . de elég felkészületlennek érzem magam. Miket tudnátok nekem mondani az első alkalomra, mire figyeljek oda? kicsit meg vagyok ijedve, hogy mit fogunk kezdeni egymással ha oda kerül a sor, félek hogy bátortalan leszek, és hogy nem fogok tudni örömet okozni neki.. Nagyon örülnék pár tanácsnak! Köszönöm!

2015. nov. 15. 13:23
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivel voltál már fiúval, gondolom nem mondok újat azzal, hogy ösztönösen jön a dolog, te is biztos tapasztaltad. Most gondolj bele, hogy te, mint nő, nyilván tudod, mit szeretnél, mi esik jól neked, stb. Ha ösztönösen érzed, hogy kell egy fiúhoz nyúlni, akkor egy lányhoz is menni fog, ha magadból indulsz ki :)
2015. nov. 15. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
0%
Hát fiám most nem csak hátul dugdosod majd hanem elöl is!
2015. nov. 15. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Úristen..

Előttem szóló.. Most vagy te érted félre a dolgot, vagy én értem félre, amit írtál: ))


De talán nagyobb esélyt látok rá, hogy te tévedtél el : ))

A kérdező NŐ.

2015. nov. 15. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
:D
2015. nov. 15. 20:29
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

Az ösztönösség egy dolog. De ettől még meg kell ismerni a másik testét, nem elég csak úgy majd valami lesz alapon valamit csinálni.


Kommunikálni kell, és lazán hozzáállni. Akivel nem tudsz együtt nevetni, azzal ne is szexelj.


Ha begörcsöl a kezed, vagy a nyelved, akkor válts pózt, esetleg üsd el a helyzetet bókokkal, stb.

legyen meg a nyugodt környezet, és mivel olyan nincs hogy nem áll fel, addig próbálkoztok amíg jó lesz.

2015. nov. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
nyald ki kegyetlenül:)aktiv vagy a szexben vagy inkabb te kéred és kapod a törödést?
2015. nov. 17. 05:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!