Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol vannak extra molett nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol vannak extra molett nők akik megtaposnának?

Figyelt kérdés

Aki elég bevállalós domina az mind könnyebb súlycsoport, a sima fizetős aki elég nagy pedig nem vállalja.

smpixie, rosszlanyok végigbéztem. Van esetleg más oldal is?



2018. febr. 3. 09:06
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
nem félsz, hogy eltöri a gerinced?:)
2018. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Nem félek, a hasamon is lépkedhet.
2018. febr. 3. 09:53
 3/12 anonim ***** válasza:

Én magas vagyok és van rajtam 10 kg plusz is... De félnék komolyan, hogy összetörlek. :D Teljes súllyal azért ez durva lenne. Ha öngyilkos akarsz lenni, akkor inkább verd ki a fejedből. Meg mást is máshonnan.


Plusz gondolom ezek a lányok kapcsolatra nem kellenének, mert gáz velük megjelenni a haverok előtt... Azt javaslom, hogy kapcsolatban még akár ki is foghatsz olyan lányt, aki bevállalja az ilyen dolgaidat is, szóval ismerkedj, de ne rögtön ezzel a szöveggel. Addig meg keresgélj tovább az említett oldalakon pl..

2018. febr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:

#3 ne gondold. Párkapcsolatra pont a magas, teltebb nők tetszenek. A baráti társaságom pedig szerencsére nem felszínes, nem cikizték még egyik barátnőmet sem. Különben sem a haverok ízlésének megfelelően keres párt az ember.

Jó, ez a hasra lépés tényleg meredeknek tűnhet, pedig csak olyan, mint a masszázs.

2018. febr. 5. 09:12
 5/12 anonim ***** válasza:
68%

Itt nálunk van egy ritka gusztustalan amorf közterület felügyelő igazi nyomorult bálna. (még finom voltam)

Csak gyere, és a főúton parkolj a járdára.

A beledet is ki fogja taposni. :D

2018. febr. 20. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

#3 vagyok. Kiemelted ismét a kérdést, szóval kíváncsi vagyok. :D Azóta azzal nem próbálkoztál, hogy összehozz egy párkapcsolatot, ahol a párod akármikor teljesíti minden vágyad? Vagy ez most csak ilyen időszakos vágy nálad, amire elég lenne csak egy egyalkalmas nő is?

Azt gondolnám, ha már pénzt is hajlandó lennél fizetni ezért, akkor talán jobban megérné az elsőt választani, legalábbis érzelmileg talán biztos. :)

Komolyan érdekel, mert ez nem tűnik egy annyira bevállalhatatlan dolognak, én párkapcsolatban simán megtenném, persze azért nem teljes súllyal. :D

2018. márc. 6. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
#6 volt barátnőm is szerencsére csinálta, de hát most egyedül vagyok. Párt pedig megfontoltabban választ az ember. Viszont addig is jó lenne :D
2018. márc. 6. 23:04
 8/12 anonim ***** válasza:
50%
Az állat kertbe a vizilovak is szivesen megteszik :D
2018. márc. 20. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Drazicc ***** válasza:
Haver idősebb korodra elég sok problémád lesz a belső szerveiddel ha össze vissza tapossák ráadásul nehezebb nők...
2018. ápr. 5. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szivesen megtaposlak tusarkuba.
2018. jún. 25. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!