Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha csak szexre vágytok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha csak szexre vágytok akár alkami, akár rendszeres partner személyében, honnan választatok férfit, csakis ismeretségi körből vagy csakis számotokra addigi ismeretlenek jöhetnek szóba? Hol ismerkedtek ilyen téren?

Figyelt kérdés

Szórakozóhelyen, utcán, online melyik oldalon, illetve egyéb? Konkrétan ti veszitek fel az esetlegesen potenciális jelöltekkel a kapcsolatot a témában, vagy várjátok, mikor teszi fel ő a kérdést? Ilyenkor mikben vagytok benne? Van számotokra olyan tabu, ami párkapcsolatban nem lenne?


(Az elfoglaltságaitok miatt, pl. tanulás, munka vagy egyéb okból nem akartok párkapcsolatot.)


Lehetőleg a korotok feltüntetésével és tapasztalataitok megosztásával válaszoljatok. Köszönöm! 27 F



2018. febr. 3. 19:35
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:

Mondjuk azon elképedek hogy egy 24 éves nő minek keres alkalmi partnert szexcsoportból....

Nincs minden ujjadra 10 ácsingozó pasi???

2018. febr. 4. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Innen miért nem választ senki? :)
2018. febr. 8. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:

6-os aranyos vagy

Ismerkedni nem ismerkedem már mert mint írtam van Párom. Illetve családom van

De beszélgeni lehet

24N

2018. febr. 8. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

11-es nem 24 évesen kerestem szexpartnert

Ha figyelmesen olvastál volna akkor nem kérdeznél hülyeséget. Mert írtam hogy 3 éve vagyok együtt a Párommal

24N

2018. febr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

12es volt innen is Gyk-ról csak nem ìrtam

Mert nem a Szexualitás topikban ismertük meg egymást

24N

2018. febr. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

#11-es miért volna egy 24 éves.csajnakminden ujjára egy ácsingózó pasi?


Gondolod minden 24 éves csaj egyben jó nő is? Vagy beleképzelted, hogy szerinted egy 24 éves nő, az pont olyan jó csaj, mint te szeretnéd, de nyugodtan elhiheted, hogy egy rakás fiatal csaj egyszerűen nem néz ki úgy hogy a pasik egy pillanatra is a nőt látnák benne.

2018. febr. 8. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!