Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mar nagyon vagyom a szexre,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mar nagyon vagyom a szexre, mit csinaljak? 18f

Figyelt kérdés

volt egy fel eves kapcsolatom, de nem kaptam, de meg csak nem is adhattam semmit...es ettol nagyon kieheztem

van egy lany aki odavan ertem, de en nem erzek iranta semmit tobbet, de benne lennek...csak valoszinuleg nem lenne a valasz ha rakerdeznek..

vagy van egy osztalytarsam, aki kb 1 honapja szakitott a baratjaval, eleg eros szemelyisegu lany, meg bevallalos is...erdemes lenne rakerdezni?

Nem kapcsolatot keresek, igy nem termeszetessen


2018. febr. 3. 20:34
 1/4 anonim ***** válasza:
39%
Ha nyomorult vagy hokizz
2018. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Noren1989 ***** válasza:
59%
Édesf-szom. Elolvasni is szörnyű volt, amit és ahogy írtál. Ne akarjál te kufircolni senkivel sem. Ha minden kötél szakad, adott a kertben a kecske, disznó, esetleg más kisállat. Guumit húzz, nehogy terhes legyen.
2018. febr. 3. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Beszélj valamelyik lánnyal nyíltan és őszintén. Nem azt mondom, hogy kérdezz rá rögtön a dugásra, de azért szarakodni sem kell sokáig a témával. Vagy verd ki, az probléma mentes.
2018. febr. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
17%
Írj nekem!;)
2018. febr. 3. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!