Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fekete haju lanyok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fekete haju lanyok tényleg nagyobb libidóval rendelkeznek vagy csak én fogtam ki ilyen csajokat? A szeretőm fekete szexmánias a nejem szőke és alig akarja

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 12:07
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
Ismertem már különböző hajú nőket, de tapasztalataim szerint nincs összefüggés a hajszin és a szexvágy között!
2018. febr. 4. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Volt még előtte fekete sötétbarna csajom azok mindenbe benne voltak a szőkék vilagos barnák meg kényeskedtek de akkor lehet csak én fogtm ki ilyeneket. Azért kérdem mert eszerint valogatnék.
2018. febr. 4. 12:14
 3/16 anonim ***** válasza:
90%

Vilagos barna vagyok de most eppen szokere festve

Es igencsak nagy a libidom :-D

Szoval nincs osszefugges

2018. febr. 4. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
94%
Mi van ha a fekete hajú csaj átfesti a haját szőkére?Jajj ezek a kérdések..
2018. febr. 4. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
41%

Nem haj függő nem kor és nem alkat illetve nem származás függő

Nem vagyunk egyformák

Nekem is volt olyan időszakom hogy egyik szeretőm farkából a másikba ültem aztán még estére kerestem egy alkalmit persze Óvszer Alap

Máskor meg a hátam közepére nem kívántam az egészet.

Barna haju vagyok zöldszemű. Fehérbőrű félvér oláh cigány 😂😂😍😘

24N

2018. febr. 4. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
92%
A nejed lehet azért nem akarja, mert rád unt.Semmi köze a hajszínnek a libidóhoz.Manapság már olyan színre festik a hajukat a nők, amilyenre akarják.De majd akkor nézd meg mennyire nem akarja, ha kiderül a félreba..szásod.
2018. febr. 4. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
88%
Fesd át a nejed haját feketére és egyből megvadul az ágyban :D
2018. febr. 4. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
67%
Nálam ez pont forditva van. A feleségem fekete és mint egy darab fa. A barátnőm meg szőkés vörös, hát ő aztán igazán szexi csaj.
2018. febr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
88%
Fekete hajú vagyok és magas a libidóm. Exeim is fekete hajúak voltak de nekik alacsony volt :D
2018. febr. 4. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Meg még a cigánylányok is forróbb vérűek szerintem
2018. febr. 4. 13:05
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!