Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A fekete haju lanyok tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fekete haju lanyok tényleg nagyobb libidóval rendelkeznek vagy csak én fogtam ki ilyen csajokat? A szeretőm fekete szexmánias a nejem szőke és alig akarja

Figyelt kérdés
2018. febr. 4. 12:07
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A fekete nőim mind romák voltak volt akin nem látszott úgy de roma származás akkor inkább lehet így kellett volna kérdeznem hogy a roma lányoknak magasabb e a libidójuk?
2018. febr. 4. 13:06
 12/16 anonim ***** válasza:
96%
Ja, nem tudom. Nem ismerem a roma lányokat, és őszintén szólva nem is izgat mekkora a libidójuk :DD
2018. febr. 4. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
95%
Cigány lotyókkal csalod a feleségedet? Az komoly.
2018. febr. 4. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Barna a hajam. Hatalmas a libidóm
2018. febr. 4. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Eddigi legjobb csajom akinek velem egyező libidója volt egy hosszú szőke hajú csaj!160 magas seggig érő szőke haj 50kg nagy cicik Iszonyat hogy mit műveltünk az ágyban!!!!
2018. febr. 4. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
95%

"a nejem szőke és alig akarja"


Lehet, hogy a fekete hajú szeretője jobb az ágyban, mint te.

2018. febr. 4. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!