Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy pasi aki csak szexet akar...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy pasi aki csak szexet akar vajon eszreveszi rajtam hogy ennszereles is vagyok bele?

Figyelt kérdés
2018. febr. 5. 11:19
 1/3 anonim ***** válasza:
96%

kevés az infó! nem ismerjük sem őt.. sem pedig téged.

nem tudjuk, hogy te mennyire tudod leplezni magad, és azzal sem vagyunk tisztában, hogy ő hogyan olvassa az apró jeleket..


egyébként ha csak szexet akar, és te szerelemből lefekszel vele, abban reménykedve, hogy ha sokszor hagyod magad megdugatni majd jól beléd szeret, akkor iszonyat naiv vagy és valószínű tévedsz, és csalódni is fogsz.

ha a szex élvezete hajt vele kapcsolatban akkor persze csináld, mert nem lesz lelkifurdalásod magad felé. ha viszont a szerelem mozgat én nem ajánlom, hogy szétrakd a lábaid, mert idővel kihasználva fogod érezni magad.

2018. febr. 5. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Röviden?

NEM!

2018. febr. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Miért ne vehetné észre? lol

De ez nem azt jelenti, hogy foglalkozni is fog vele.

Egy szó, mint száz, ne a szexel akarj barátot találni.

2018. febr. 5. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!