Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Interneten hol lehet olyan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Interneten hol lehet olyan nőt/lányt találni, aki nem vágyik kapcsolatra, akár van szexpartnere is de néha hívna, hogy nyalja ki a pasi?

Figyelt kérdés
Tudom kicsit gáz és betegesnek is tűnhet, de nekem pl ez a fétisem. Szóval, milyen társkeresők vannak, ahol nem mindenki komoly kapcsolatra vágyik? 22 vagyok egyébként.
2017. dec. 22. 23:37
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
idáig hány ajánlatot kaptál?
2017. dec. 22. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
meglepő módon 0
2017. dec. 22. 23:43
 3/15 A kérdező kommentje:
vagyis nem meglepő módon
2017. dec. 22. 23:44
 4/15 anonim ***** válasza:

Ha jo pasi vagy, elöbb utobb találsz, pl netes társkeresökön.

Nekem can pasin, de ha nem lenne, lehet, h élnék a lehetöséggel😉

2017. dec. 22. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

én is ebbe a kategóriába tartozom, és nincs pasim, de gyanús vagy te nekem kérdező!!! de nagyon!!


mit titkolsz el a gyakori nép elől?

2017. dec. 22. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

na ez bíztató :D


titkolni, micsodát?

2017. dec. 22. 23:51
 7/15 anonim ***** válasza:
Macival alszom es legpuskam van.
2017. dec. 23. 00:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
itt
2017. dec. 23. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

Ez jó kérdés! 😀 Nálunk olyan a szitu, hogy a feleségem, 2-3 perc után már nem engedi, hogy nyaljam, mert nem úgy akar elélvezni. Pedig mondtam már neki, hogy szeretném, meg így neki is lehet többszöri orgazmus. Akkor sem megy bele. Én imádok nyalni, már - már jobban, mint magát az aktust és abszolút nem is várom el a viszonzást.

F/45

2017. dec. 23. 04:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szeretek nyalni. Volt egy exem, akinél az volt a szex, hogy először nyaljam ki rendesen, úgy, hogy hatalmasat élvezett, na és akkor kezdtük csak el a szexet, ami alatt elélvezett még párszor. És erre napi egyszer minimum igényt tartott, azaz öt év alatt minden áldott nap volt szex. Én is nagyon szerettem ezt a felállást.
2017. dec. 23. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!