Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a prostizás etikettjei,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a prostizás etikettjei, esetleg van e valami tanácsotok?

Figyelt kérdés
Elsőnek megyek lakásos prostihoz, mire fogyeljek oda, mit és hogy csináljak? Nagyon megköszönöm a segítséget, mert senki sem tud ebben segíteni és nem is találtam erre vonatkozóan olyan fontos információkat. Hogy tudnám például az egészségemet 100%-osan megtartani? Minden aprónak hitt részlet fontos lenne.
2018. febr. 5. 20:35
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
85%

Az a dolga,hogy szorakoztasson..

Gumira figyelj h ne kapj el semmit..

Meg az ertekeidre figyelj,,hallani olyat,hogy 2-en vannak a lakasban (csak 1-rol tudsz) es amig az egyik szorakoztat a masik lenyul...

2018. febr. 5. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
28%

Semmilyen trükkje nincs. Felhívod, elmész, mint egy normális ember. Ha előre kéri a pénzt, leteszed a polcra vagy asztalra, oszt ennyi. Elmész fürdeni, megtörténik, jó volt, szép volt. Aztán gudbáj. Nagyon egyszerű ez egész.

Az egészséggel kapcsolatban nem tudom, szerintem nagyon vigyáznak, mert én évekig jártam, és nincs semmi bajom, de még csak HPV-m sem.

2018. febr. 5. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Érdemesebb a kezdési időpontjába menni, amikor még nem volt aznap senkivel? Kicsit kellemetlen nekem az, hogy a 30 perce elment csávó izzadtságában és spermájában fetrengek, esetleg az ő türülközőjét használom és gombás lába után fürdök:s Ne nézzetek kényesnek, de ez nekem kellemetlen, mennyire alapos az aggodalmam?

Illetve a szájába gumi nélkül berakhatom?

2018. febr. 5. 21:13
 4/16 anonim ***** válasza:
71%

Azzal, hogy prostituálthoz mész, vállalod, hogy abban az ágyneműben fogsz fetrengészni, amit már előtted sok férfi összeizzadt, a többi testnedvről nem is beszélve. Ugyanez vonatkozik a törülközőre és a fürdőkádra is. Nem fogja kihypózni minden egyes kuncsaft után, meg az ágyneműt cserélgetni, még csak naponta sem. Szóval ilyen szempontból édes mindegy, hogy reggel, este, vagy délután mész.

És az is téves, hogy minden kliens után bőszen fogat mosnának. Gondolj csak bele, hogy mennyire gyorsan tönkremennének a fogai, ha egy nap rengetegszer meg kellene sikálnia őket éveken keresztül. Nem két-három alkalommal, hanem sokszor minden nap. A fogzománc elég sérülékeny dolog.


Szájába gumi nélkül - Te tudod, én a helyedben nem tenném. Elég sok mindet lehet így is összeszedni. Ha fontos neked a nemi szerved egészsége, akkor igazán nem nagy ár a gumi.

2018. febr. 5. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
50%
Miért gondolod, hogy a napinditás nagyobb tisztasággal jár? Az elözö vendég izzadtságával lehet, hogy fogsz találkozni, de egy kicsit is igényesebb lakásosnál az ondojával nem. Törülközöt tisztát kapsz várhatolag de a kádat nem fogja mindig kimosni. A szájában találkozhatsz legkönnyebben az elözö ondojával. Ezeket gondold végig és utána döntsd el, hogy akarsz-e ilyen helyre menni? A legrosszabb az ha elmész majd utána összesz-rod magad a félelmeidtöl. Az biztos, hogy sokkal biztonságosabb mint egy diszkos kaland a WC-ben.
2018. febr. 5. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
51%

Nem mosnak fogat minden vendég után mert a fogakat kinyírja meg felsérti a fogínyt és ezzel tényleg baj lehet.

Ezért használnak szájvízt


Én natúr franciával sosem kaptam el semmi nyavaját 7 év alatt, és a szájbaélvezéstől sem

Akiknél lenet ezeket kérem, de a natúr francia alap feltétel nálam ha keresek partnert


Ha van kérdésed kérdezz privátban nyugodtan

2018. febr. 6. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Ja még annyit hogy az igényes réteg vendég után lepedőt cserél...

Ne általánosítsuk a hirdetőket. Nyilván van igénytelen is aki meg se mossa magát de ne hozzá menjen a kérdező

2018. febr. 6. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
70%

Persze, van neki egy 30 db-os lepedőkészlete, és azt cserélgeti napjában hat-hét alkalommal…


Azért mert te rendszeresen prostikhoz jársz (férfiak, nők, travik, shemalek, meg még franc tudja kikhez), nem kellene ezt mások számára is ideálisnak beállítani. Akkor már beszélj az igazságról is. Ne csak szépíteni próbáld. Hiába szavazol le, attól még ez az igazság. Én nem azt mondtam, hogy ne menjen, de aki igényes, kényes az ilyen dolgokra, annak nem való a prostizás. Azért az mégis egy olyan nő (esetedben akár férfi), akiben aznap előtted már sokan jártak, lehet, hogy fél órával előtted is. Teljesen mindegy, hogy lakásos prostiról beszélünk. Csak veled akarja elhitetni, hogy aznap te vagy az egyetlen a vendégei közül, akivel lefekszik. Mennyivel jobban hangzik, mint hogy ma már voltak nálam négyen, meg utánad is jön még valaki.


Magyarországon nagymértékben megnőtt az utóbbi években a szexuális úton terjedő betegségek száma. Tudom, mert ezen a területen dolgozom (egészségügy, nem prosti). Szóval azt mondani, hogy hagyja csak nyugodtan, hogy orálisan kielégítse egy nő, akinek aznap már ő a sokadik ellenőrizetlen egészségügyi háttérrel rendelkező kliense, nagyfokú felelőtlenség. Csak hogy kettőt említsek, herpesz, HPV terjed orális úton is.


Nem is ragozom tovább, a lényeg a körültekintő védekezés, és hogy el tudd fogadni (ha mindenáron szeretnél menni), hogy nem olyanok a körülmények egy prostinál, amit te esetlegesen elképzelsz, idealizálsz.

2018. febr. 6. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
46%

Nem szoktam mínuszolni kommenteket, ha esetleg kapsz nem tőlem


Én azért írom ilyenkor hozzá hogy igényeshez menjen aki lehet nem 7 ezer forint de különb egy kategóriával

Nem véletlen drágábbak, mivel így egy bizonyos réteget mint vendég nagy eséllyel kiszűrnek

Lepedős dologról annyit hogy nem egy fürdőben láttam kosarakban halom lepedőket. Meg amelyik olyan (amelyik ad magára olyan) az direkt a vendég előtt teríti le a tiszta lepedőt, sőt nem egy nő pl a vendég előtt megy zuhanyozni. Addig kiönt valami üdítőt, kényelembe helyezed magad stb addig zuhanyzás.

Lehet így is csinálni és amelyik akar visszajárós vendéget az ezeket csinálja. Apróság, de a vendégben ez is megmarad


Natúr franciával én még soha semmit nem kaptam el, soha nem kellett mennem dokihoz. Látnék valami apró eltérést azonnal mennék de sose kellett.


Egész prostizós dolgot ésszel kell, a megfelelőt kell kiválasztani. Ezért vannak beszámolók stb. És ezért nem játszik nálam olyan akinél nem lehet véleményt írni.


De ha a kérdező nem akar natúr franciát akkor kérje gumiban, ő dolga. De nekem gumiban a francia kb semmilyen érzés.


Amúgy neked mik a tapasztalataid hogy ilyen véleményed van a témában?

2018. febr. 6. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
38%

#4 és #8, attól tartok, tévedsz. A prosti nem spórol sem a tusfürdőn, sem a meleg vizen, sem az ágyneműn. A Rosszlányok weboldalon mindenkiről vannak értékelések, gyakran szövegesek. Ha nem lenne tisztaság, azonnal kiderülne. Nem kell 30 lepedő, de még 10 se, nincs annyi kuncsaft naponta. A mosógépbe befér, és a Domestos sem olyan drága. Ez egy üzlet, ahol minden lány igyekszik, hogy a vendég megkapja, amiért fizetett. A betegségtől a lányok is nagyon félnek, ezért tisztaságot tartanak.

Akikre te gondolsz, azok az utcai lányok, meg a kamionparkolóban dolgozók. Ott nincs se zuhany, se tiszta lepedő.

2018. febr. 6. 05:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!