Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőneműek!? Minimális farok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőneműek!? Minimális farok vastagság, ami nektek még elegendő?

Figyelt kérdés
Őszintén kérlek szépen titeket, jöhet priviben is és nyugi senkinek sem küldök képet a farkamról nem szokásom mutogatni se ismerkedni nem akarok veletek. Legalább 30-40en írhatnátok véleményt (akarom tudni milyen gáz kategóriába tartozom). Lehet kort is, mert gondolom egy milfnek nem elég olyan, mint egy fiatal lánynak. Viszont sosem lehet tudni. Trollok meg kíméljenek :)

2018. febr. 6. 15:36
 1/4 anonim ***** válasza:
majd előbb te leírod a sajátodat és akkor véleményezik, ez így megy
2018. febr. 6. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
77%
Nem tudom a többi csaj honnan tudja, de én nem járok mérőszalaggal szexelni. Egyetlen egy pasimról sem tudom mekkora volt nekik pontosan. 5 férfival voltam eddig, volt kicsi, volt nagy, de nem találtam összefüggést a méret és a kielégülésemmel kapcsolatban. 28/N
2018. febr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Napi vastageamonyom kérdés. Még mindig egyénfüggő. A minimális is . Nem csak a maximális.
2018. febr. 6. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
En is tobb meretet probaltam mar, es nem ereztem kulonbseget. Hidd el, ha valaki fel van izgulva akkor kivanod a partnered testestol-lelkestol es abban a pillanatban ott o a tokeletes. Nehany centi vagy annak hianya abszolut nem erdekes. Csak vegre essunk egymasnak! 24
2018. febr. 6. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!