Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok milyen méretű szerszámo...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok milyen méretű szerszámot vagytok hajlandóak elviselni a popótokba?

Figyelt kérdés
Nagyon szeretem a szűk nyílásokat, de eddig csak visszautasítást kaptam, mikor ilyen irányba tereltem a dolgot. Mégis mi az a vastagság ami felett már semmiképpen sem engednétek a pasitoknak? Kort írjatok, és hajszínt is :)

2018. jan. 2. 22:04
 1/7 anonim ***** válasza:
72%

Semmit nem engedek a popómba.

Van egy kedves meleg bár a városban, ott próbálkozz.

2018. jan. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
64%

Nem szoktam mérethez kötni, mint a rosszlányok a hirdetésekben. Viszont csak a páromnak engedtem mindig értelemszerűen.


32/N

2018. jan. 2. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
5%
2018. jan. 2. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4%
PH2 csavarhúzó
2018. jan. 2. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25%

Bármekkorát!


kor / nem / hajszín

2018. jan. 2. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%

En a baratomet engedtem eddig popoba de meg par percnel tovabb eddig nem birtam


Barna haj 18/L

2018. jan. 3. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
93%
A barátomnak 14 cm-es pénisze van, azzal nem szokott gond lenni. A vastagságát nem tudom. Egyszer kipróbáltunk egy 18 cm-es dildót popóba, de az egy kicsit fájt. 25l fekete haj
2018. jan. 3. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!