Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hetero férfiak, mit gondoltok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hetero férfiak, mit gondoltok a melegekről? Meleg férfiak, mit gondoltok a heterokról?

Figyelt kérdés
Beálítottságotokat, korotokat írjátok.
2018. febr. 6. 21:28
 1/10 RRR ***** válasza:

nincs velük bajom,ha nem nyomulnak,parádéznak,békén hagynak

hetero

2018. febr. 6. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
70%
Ahány ember, annyiféle természet. Önmagával a melegséggel nekem nincs bajom, egy emberi tulajdonságnak tartom a sok közül. Ugyanoda sorolom, ahová a fetisizmusokat. A lakk, smoking, bondage fetisiszták ugyanúgy nem zavarnak. El tudom fogadni, hogy valakinek ez tetszik. Legyen boldog vele, amíg az ízlését nem erőlteti másra, semmi gond.
2018. febr. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
54%
Őszintén szólva érdekel bárkit is, hogy mit gondolnak a melegek a heterokról? 🤔 Most ezen így elgondolkodtam, mert ezrével vannak cikkek/riportok a melegekről, meg hogy ki mit gondol róluk, de egy sem jut eszembe arról, ahol azt taglalják, hogy a melegek mit gondolnak a heterokról. Igazából jobban belegondolva engem sem érdekel, mit gondolna rólam egy meleg... Más is így van ezzel?
2018. febr. 6. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
#3 pont azért tettem fel a kérdést, mert ezen gondolkodtam, amin most te is. A "mit gondoltok a melegekről" kérdés teljesen általános, míg a "mit gondoltok a heterokról" egyáltalán fel sem merül...pedig kb egyenrangú a két dolog, egy-egy fajta szexuális beálítottság ez, semmi több. Nem több vagy kevesebb az ember attól, hogy homo-vagy heteroszexuális. Kíváncsi lettem volna, hogy a melegek hogy látják, de közben rájöttem, hogy ők valószínűleg csak a Homoszexualitás kategóriát nyitják itt meg. Oda meg azért nem akartam rakni a kérdést, mert arra gondoltam, hogy azt a heterok nem nézik, el se olvassák.
2018. febr. 6. 22:03
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

Hogy mit gondolok? Azt, hogy a melegeknek más a szexuális orientációjuk. Semmivel sem kevesebbek azért, mert a saját nemükhöz vonzódnak, az ítélkezés meg amúgy sem az én dolgom. Engem kifejezetten kiakaszt amikor az 1 bites, felszínes gondolkozású homofóbiában szenvedő egyének fröcsögve b**ziznak meg agresszorkodnak a fotelből. Bár mostanság azért van más üzemanyag (Soros, migránsok, kerítés) ami táplálja az indulataikat kis lelki-szegényeimnek :D

Jó lenne egy olyan világban élni, ahol nem lenne ez téma, mert akkor már olyan értelmi/érzelmi szinten lennénk, hogy ezeken már túl is léptünk réges-rég. :)

Tudom, utópista hülye lipsi vagyok. :DDD (Amúgy ha lenne itthon olyan erős pár mint a hollandoknál a VVD, akkor rájuk szavaznék, rájuk lehet keresni wikin)


Kb., ezt. :)


Heteró F39.

2018. febr. 6. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

5-ös voltam: (nem akarok offolni, de ha valaki beleköt, hogy Vonáék pont ide a jobb-középbe szeretnék a hajójukat elvitorlázni/elcukiskodni magukat, azzal nem is lenne gond, csak ugye ne lenne ott a múlt... na majd meglátjuk! :))

bocs az offért.

2018. febr. 6. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Mi a véleményem a heterókról? :O Nem tudom igazából nem zavarnak, csak nem értem, miért szexelnek csajokkal amikor lehet fiúkkal is xDDD


Nem, amúgy van egy csomó heteró haverom, csak pár különbséget vettem észre, az egyik az, hogy jobban szeretik eljátszani az érzelmileg zárkózottat (ez a 4.-5. sörig egész jól megy nekik), sokkal kompetitívebbek, mindenből versenyt csinálnak, még olyan dolgokból is, amiben tökmindegy, ki a jobb. Meg azt, hogy rohadtul nem értenek hozzá, mi áll jól nekik :D:D Pl. az egyik legjobb haverom képes kb. minden második nap a kedvenc focicsapata színeiben felöltözni. Az egyetlen színben, ami baromi rosszul áll neki :D De nincs nagy baj ezzel, kinek mi a fontos...


Persze mindhárom alól van kivétel, van nem versengő heteró, meg divatmárkaőrült is... ez csak általánosítás. De azért általában igaz :D

Amúgy jó fejek én bírom őket :D


21/F

2018. febr. 6. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Semmi bajom velük, meg bírom őket, de dögöljön ék meg ^^
2018. febr. 7. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
54%
Szerintem egyik sem érti a másikat. Bár én talán azt gondolom, hogy heteroként nehezebb megérteni őket, mint fordítva, bár mint mondtam nyilván ők sem értik. De azt azért nem lehet tagadni, hogy a homoszexualiás az nem a default stance az embernél. Amúgy én pont azért, mert nem értem és felfoghatatlan számomra, ezért belül mivel számomra groteszk van egy viszolygás. Vannak és voltak meleg ismerőseim, de ezt azért nyilván nem közöltem velük. De amit hallottam tőlük az egy kicsit meredek volt. Ők maguk is ezt mondták, hogy azt hinné az ember, hogy sokkal normálisabban állnak egymáshoz, meg több az érzelem, közben meg sokkal feslettebbek mint a heterok. Szóval én tényleg próbálnám teljes mértékben elfogadni őket, a külvilágnak ezt is közlöm és teljesen mindegy, hogy milyen környezetben vagyok éppen, de belül azért kicsit irtózom tőlük
2018. febr. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor jut el a világ arra a szintre, hogy ez nem kérdés és mindenki csak simán hagyja a másikat...
2018. febr. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!