Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Milyen munkakörben érezheti...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen munkakörben érezheti jól magát egy nem mimóza típusú meleg srác? Ahol nem kell a melegekről szóló lenéző vicceket hallgatnia, és nem kell lenéző pillantásokat átélnie ha elindul munkahelyi pletyka hogy pasival él?

Figyelt kérdés
Milyen munkahelyek, vagy inkább szakmák ahol nem kell hajtűdobálónak lenni a felvételkor de a pasis melegek is jól érezhetik magukat nem csak a Pride-on vonuló típusok?

#meleg #nem süt róla hogy meleg #nem hivalkozó #nem parádézó meleg #hol érzi jól magát
2017. júl. 16. 18:21
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
21%
Divat tervező.
2017. júl. 16. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

"Divat tervező."


Ezúton is üdvözlöm a buta sztereotípiákat.

TAPS.

2017. júl. 16. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
96%
Nincs ilyen. Mindenhol akadnak, akik elfogadóbbak és kevésbé elfogadóbbak ezzel.
2017. júl. 16. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Ramone ***** válasza:
100%
Csaposnak egy melegbárban
2017. júl. 16. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
52%

fodraszok... viccen kivul.


vagy ezek a divattanacsados ruhavalaszto segitos emberek...


szerintem javaresze meleg.. de nincs is ezzel baj


24f

2017. júl. 16. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Keress olyan munkakőrt, ahol a lehető legértelmesebb emberek dolgoznak. Programozóként még soha sem hallottam senki a melegről beszéni a munkahelyemen, még a pride ideje alatt sem.

Nem azért, mert tabu lenne, csak mindenki leszarta...

2017. júl. 16. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Próbáljatok meg olyat mondani ami egy érettségi szintjén lévő embernek szakma tud lenni. Sajnos nem vagyok egyetemre alkalmas típus hiába vagyok kitartó.
2017. júl. 16. 20:06
 8/16 anonim ***** válasza:
93%
Még bolti eladóként dolgoztam diákként és ott sem jött szóba egyszer sem a téma. Nem a munkán múlik hanem munkatársakon.
2017. júl. 16. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Vidéken a bu___i az bu___i és semmi kedvesség vagy szépség nem társul a fogalomhoz. Itt azért az emberek NEM elfogadóak sőt, örülnek hogy végre plusz egy ok, hogy a másikba belerúghatnak szavakkal vagy nézéssel, le-nézéssel. Pesten se más a helyzet tudom, csak ott már olyan mértékű a közöny, hogy a melegeket úgy fogadják be, mint ahogy befogadják a rablógyilkosokat, magyarul senkit nem érdekel a másik ezért tűnik úgy mint ha befogadóbb lenne a nagyváros. Egy fenét! Áh, elkeserítő itt ez mindenhol. :(
2017. júl. 16. 21:55
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

Sírásó :D Ott nem fognak szekálni, vagy, ha mégis, hát megoldod a problémát...


Viccet félretéve: IKEA, bátyám a budaörsiben dolgozott és rengeteg meleg munkatársa volt ott.

2017. júl. 16. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!