Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » "Forróverű" csajok, ha van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

"Forróverű" csajok, ha van pasitok tartotok mellette szeretőt? Volt már ilyenre példa, miért tettétek?

Figyelt kérdés

2018. febr. 7. 16:13
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen egyből téged fognak hívni :)
2018. febr. 7. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
77%

Rendes kapcsolatban nem volt ilyen. Laza kapcsolat esetén viszont párhuzamosan mindig több szeretőm szokott lenni, abból az egyszerű okból kifolyólag, hogy senki nem akar minden áldott nap szexelni (mind ezt mondja, hogy ő minden nap tízszer minimum) de gyakorlatilag ha minden másnap kapható rá, akkor sokat mondok. Én viszont ténylegesen minden áldott nap szeretnék szexelni, menzesz alatt is, úgyhogy több partnerem szokott lenni ilyenkor, hogy legalább valamelyik ráérjen aznap.


Rendes kapcsolatban nem vagyok hűtlen, de nyilván nehezen viselem, hogy még soha egyetlen partnerem se akart többször szexelni nálam, és rendszeresen én könyörgök a szexért és én kezdeményezek. Baromi fárasztó ez egy bizonyos kor fölött.

2018. febr. 7. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

2:

Honnan a fenéből veszed azt h teged napi rendszerességgel meg lehet kívánni? Minek kepzeled te magad?

2018. febr. 7. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
30%

"Forróvérű" Nálam nem egyenlő azzal hogy egy félrekúrogató ribizli vagyok.

El vagy tájolva ember .

24N

2018. febr. 7. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
16%

Kettes: hát igen, ti nők, mindig többször fogjátok akarni, mert általában hanyatt b_sszátok magatokat, lábakat szét oszt kész. Nekünk fizikailag igen megterhelő a napiszintű vérpumpálás a megfelelő helyre, a ki-be mozgatás, a visszatartás...

Ha ti nem kívánjátok, max. síkosító kell és készen álltok, még ha alszotok is, de ha mi nem kívánjuk, oda meló kell, hogy ez változzon. Ha nem akart dugni veled a partnered, annak oka van. Vagy nem vagy annyira szemrevaló, vagy bénán kezdeményezel, vagy fizikailag/lelkileg fáradt a partnered. Ha te ezt nem bírod felfogni, akkor nyugodtan b_szasd magad fűvel-fával orrvérzésig, de legalább egyikünkbe se taposs bele majd félrekúrással, csak azért, mert nem vagyunk robotok.

2018. febr. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!