Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Volt mar olyanra pelda a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Volt mar olyanra pelda a tortenelemben, hogy ha megromlott a szex ket ember kozt akik nagyon szeretik egymast, akkoor utana (akar orvosi segitseggel, szexualpsichologussal) megjavult, vagy javult?

Figyelt kérdés
Mert azt ugye tudjuk es mindenki fujja hogy ha az egyszer megromlik akkor vege..

2017. okt. 29. 11:50
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos van rá példa, miért ne lenne? De szerintem felesleges "szakemberhez" menni...az beszél össze-vissza és ha valakinek csak ettől javul meg a helyzete az nem is tudom, de nem az igazi valljuk be. Vagy ketten megjavítják vagy ennyi. De, persze sok az olyan ember, akik nem tudnak dönteni és befolyásolhatja őket egy harmadik személy és ennek hatására lesz jó nekik. Én nem ilyen vagyok, ha nem tudok megoldani valamit, akkor azt egy ilyen kivülálló, hogy tudná helyettem megoldani őszintén?
2017. okt. 29. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
nincs új a nap alatt, szóval szerinted?
2017. okt. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nem igazan
2018. júl. 17. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!