Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt hogy dolgozzam fel?

Figyelt kérdés

Szexeltem egy lánnyal, már egy ideje próbálkozott nálam és már nagyon nyeregben éreztem magam.

Végülis volt orgazmusa... De meg említette az aktus után amikor orálozott (előtte nem is volt alkalma túlzottan szemügyre venni a szerszámom), hogy a volt barátjának jóval nagyobb farka volt és ezentúl inkább olyan partnereket fog keresni akiknek nem olyan kicsi mint nekem. Jó, nem így de ez volt a lényeg. És a legrosszabb, hogy ezt nem szemétkedésből mondta, semmi baja a személyemmel, sőt. Idáig rám volt kattanva eléggé, de sajnos a méretem miatt csalódás voltam neki.


2018. febr. 8. 20:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
41%
Hány centi és mekkora az átmérője?
2018. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
78%
Dolgozd fel az élményt, meg őt is, mint a hentes.
2018. febr. 8. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Pedig elelvezett tole, szoval kielegito volt szamara. Hulye pitsa az ilyen, nem kell vele foglalkozni.


Azert mikor szova tette, hogy az exenek nagyobb van, vissza mondtam volna, hogy az en volt csajok meg jobban szopott, de legalabb kiprobaltalak teged is.

2018. febr. 8. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
Szard le és lépj tovább
2018. febr. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
1. nem hiszem, hogy ez a lényeg, meg nem is tudom pontosan de 15.valamennyi. Szóval szerintem ez átlagos kb.
2018. febr. 8. 20:20
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy! Ezt úgy kell elfelejteni ahogy van.

Basszus, hát elélvezett tőle.. Akkor meg mit akar még? :D tömni a szájába a gigadákót? Hát ha neki az kell, akkor hagyni kell had nyelje a nagyobbat, percig se törődj a véleményével.

2018. febr. 8. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki a faxt érdekel?:D én kiröhögtek volna a helyedben. Nekem csak 14 centi, a csajom mégis úgy szereti, ahogy van ;)
2018. febr. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
Ki a faxt érdekel az ilyen!:D én kiröhögtem volna a helyedben. Nekem csak 14 centi, a csajom mégis úgy szereti, ahogy van ;)
2018. febr. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
100%
Egyből rávágtam volna, hogy nem baj, megértem, én is jobban bírom a szűk csajokat.. h..lye r...anc ez..
2018. febr. 8. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
sz*rd le
2018. febr. 8. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!