Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan dolgozzam fel? 18/L

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan dolgozzam fel? 18/L

Figyelt kérdés

Facebookon megismertem egy fiút.Tök jól elvoltunk.Úgy beszéltük meg hogy masszírozni fog a wc-ben úgy is tette. De a végén elfáradt. Én ültem a wc- és lehúzta a nadrágját hogy lássam az alsóneműjét.(Nem a péniszét.) Mondta hogy csináljak vele valamit,de én nem nyúltam a péniszéhez,mondtam hogy ez még túl korai. Mondtam neki hogy miért nem csinál semmit velem miért nem ölel vagy csókol meg. Azt mondja mert én nem kezdeményezek. Na de végül végig simított a testemen 2-szer. Meg meg is csókolt én meg megöleltem. De gyorsan abbahagyta a csókolózást hogy nem szeret csókolózni. Én a pólómat felhúztam erre fogdosta a mellem azt mondta jó nagy. De utána kinyitotta az ajtót és mentünk, és el sem köszönt tőlem..... Azt mondta majd ír facebookon hát írt is hogy bocsi nem fogtál, meg most nulla nőnek érzem magam.

Én írtam neki hogy lelkileg összetört stb. Erre azt írta hogy szexel kárpótolna mondtam hogy nem,erre tiltott...Állítása szerint eddig 8 barátnője volt.

De azt is mondta az a baja hogy félénk vagyok mert nem fogtam meg neki stb...



2015. dec. 21. 19:31
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
67%

Hagyjd ez egy srici.


18L

2015. dec. 21. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
82%

Miért kezdesz ilyen nyomorékokkal? Miért alázod meg magad nőként?


Magadra vess!



25F👍

2015. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim válasza:
100%
Szex kárpótlásul? Ez nekem kicsit furcsa. Szerintem csak szexelni akar veled, hagyd a fenébe. Meg 8 nője volt és nem mer kezdeményezni se? :D
2015. dec. 21. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
Kettes! Honnan tudtam volna előre hogy ilyen? Mondom tök jól elvoltunk chaten.
2015. dec. 21. 19:37
 5/21 anonim ***** válasza:

Nem fogta meg benned, hogy nem fogtad meg :D (bocsi.)

Ne törődj vele, nem ér annyit.

22/N

2015. dec. 21. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
71%
Előre is bocs! Na az ilyen fiúk miatt hiszik azt hogy mi mind ilyenek vagyunk. Az ilyen csitrikkel elhitetik hogy szeretik őket aztán a végén meg pofára esés van mert kiderűl hogy csak meg akarnak húzni titeket. És felvagytok háborodva hogy nem találtok egy normális pasit , kinek kell egy olyan csaj akit a wc-ben majdnem megb..nak? Mi van veletek lányok!!!!!!! (Tisztelet a kivételnek)
2015. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

Oké. Nem tudhattad. De legyen akkor ez a tanulság, hogy chaten nem ismerkedünk, vagy ha igen akkor utána megiszok vele személyesen néhány kávét, hogy kiderüljön rendben van e a csávó.



25F👍

2015. dec. 21. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
6-os! Most én miről tehetek? Én nem mondtam neki hogy dugni akarok,mondtam hogy nem fogtam meg neki nem? Akkor meg mi bajod van?
2015. dec. 21. 19:51
 9/21 anonim ***** válasza:

Merre van közös véce? :)

Eddig én csak külön férfi,női vécét ismertem XD

2015. dec. 21. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
83%

Bevisz a wc-be megmasszírozni.

Ha a hátadat masszírozza, akkor azt nyilvánosan is lehet.

NYILVÁNVALÓ volt, MI MÁST csinálna a wc-ben?!

Akár első találka, akár régi ismeretség, wc-be egyedül megyünk, hacsak nem egészségügyi problémáid vannak.

És nem fáradt el, csak unta a dolgot, azt akarta, hogy minimum kiverd neki.

És bár a pasi egy utolsó köcsög, de tény, hogy (rajtad kívül a világon) mindenki tudja, hogy wc-ben minimum pettig történik.

És a srác egy utolsó bunkó, de szerintem ő is azt hitte, tudod mibe mész bele. Erre felhúzod, hagyod, hogy fogdosson, és nem is nyúlsz hozzá. Felizgattad, és elküldted. Nőként még én is tudom,. hogy a pasik ettől kiakadnak.

De mindegy is, mert csak dugni akart.

25/N

2015. dec. 21. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!