Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért van az, hogy a lányok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy a lányok visszataszítónak találnak, míg a meleg fiúk vonzónak? (25/F)

Figyelt kérdés
Soha egyetlen lánynak sem tetszettem, gyakorlatilag elkerülnek, míg a melegek néha rámmozdulnak. Sajnos nem vagyok meleg. Azt hittem, hogy ronda vagyok, de kipróbáltam a Tindert, ahol szép lányokkal match-elek, de a fentiekből kifolyólag nincsenek meg a tapasztalataim néha arra sem, hogy választ kapjak tőlük, személyes találkozóra az esély meg sehol. Beállítottam, hogy melegek is láthassanak, és néhány nap alatt több száz match és üzenet. Érdeklődtek irántam, dicsérték a külsőm. Nem tudom, hogy mi lehet a baj, mik lehetnek azok a külső és viselkedésbeli jegyek, amelyek az ellenkező nemet taszítják, a sajátot pedig vonzzák, illetve hogy még a 21. században is ennyire homogén reakciókat váltanak ki az adott orientációba tartozóktól. Volt már valakinek tapasztalata hasonlóval, egyéb ötlete, tippje?

2018. febr. 9. 11:22
 1/8 anonim ***** válasza:
Én nem hiszem el hogy soha senkinek nem tetszettél még. Küldj egy képet és megpróbálok segíteni. 30N
2018. febr. 9. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
71%
1. A tinder egy kalap szar 2. Meleg pasiból kevesebb van. Ergo minden pasi abból a pár emberből válogat és mivel ők máshol nem igen mernek ismerkedni, adnak egy esélyt mindenkinek szinte. 3. Lehet nem vagy csúnya de ellenben lehet a személyiséged nem túl megnyerő pl.: nem vagy elég férfias, gyámnyila vagy, stb... 4. Nem mindenkit csak a külsőt érdekli. Sok ember a belsőt is figyeli ami egy tinderen nem jön át
2018. febr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Nem akarlak ki ábrándítani, de szimplán annyi az oka (szerintem), hogy a férfi au férfi... Még ha meleg is.


Ha egy csúnyácska lány kirak ide egy képet, akkor is kap rengeteg privátot heteró férfiaktól, dícsérni is fogják a külsejét, mert szexelni akarnak vele. Még így is.


Fordítktt esetben, egy nő akár heteró, akár leszbikus egyáltalán nem biztos hogy akar valamit a másiktól, még akkor sem ha bejön neki nagyon külsőre... Ennek sok oka van, szvsz az egyik hogy a nők sokkal könyebben találhatnak alkalmi partnert (amivel a legtöbben nem élnek, de a lehetőség adott).

2018. febr. 9. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
96%

A melegek szerintem sokkal valogatosabbak, mint a nok. Szoval ez erdekes. Jokepu pasik dicsernek?


Fogalmam sincs, mi allhat a hatterben. Talan a fellepesed a gond, nem a kulsod.

2018. febr. 9. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
43%
A melegek rohadtul nem válogatósabbak mint a nők. Persze biztos vannak olyanok is, de az ritka. Én is kapok egy csomó melegtől privátot, ahol első kommentben írják hogyha benne vagyok a dugásba, akkor hova menjek... Úgy, hogy egy darab képet nem láttak rólam.
2018. febr. 9. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Igen, azok valoszinuleg ugy is neznek ki, mint egy rakas sz.


Ellenben aki meguti az atlagot, vagy jobb -ott eleg magas a merce.

2018. febr. 9. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

#1 Küldök képet gépről.

#2 Személyiségem bonyolult. Mondjuk sok barátom van, ez nem tudom, mennyit számít a megítélésében.

#4 Már amennyire meg tudtam ítélni, jobbára jóképűk, igen. Modell, művész stb. is, de persze mindenféle ember volt a match-ek között.

2018. febr. 9. 12:58
 8/8 anonim ***** válasza:

Kérlek, küldesz képet nekem? Komolyan kíváncsi lettem!


27/N

2018. szept. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!