Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legjobb póz szüzesség...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb póz szüzesség elvesztésénél a lánynak? Ti milyen pózban vesztettétek el? És h csináljam h ne fájjon a bnőmnek? 22 evesek vagyunk

Figyelt kérdés
2018. febr. 9. 21:42
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
91%

Ha bízol a partneredben akkor misszionárius, ha te szeretnél irányítani akkor lovagló. Ez utóbbi szerintem mondjuk jobb annyiból, hogy tényleg ha baj van akkor meg tudsz állni.

Bár én is így próbáltam igaz " belezuhantam " úgy voltam vele, hogy legyek gyorsan túl rajta ha fájni fog, de aztán nem is volt olyan veszélyes mint ahogy sokan rémítettek, hogy mennyire fog fájni.

Mensi görcsök helyett tuti bármikor bevállalnám. :)

2018. febr. 10. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
24%
10-es vagyok. Áruljátok már el, hogy a gond a válaszommal és miért nem hasznos??? Komolyan nem értem. Leírtam a tapasztalatom, ami a kérdésre válasz.....
2018. febr. 10. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
84%
Én misszionáriusba veszítettem el, a lényeg a sok előjáték nyald ki, ujjazd (szerintem ne élvezésig, de ha ő szeretné majd, akkor nyilván élvezésig), aztán nekem a srác nagyon óvatosan csinálta picit feszített, de nem igazán fájt, el is tudtam élvezni. Nekem a második alkalom rosszabb volt, mert nagyon nekem esett a srác és csak akkor szakadt át a szűzhártyám fájt, de nem volt annyira vészes inkább mikor megláttam a vért attól ment el a kedvem.
2018. febr. 10. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
79%

Misszon-ban vesztettem el de hiába volt előjáték, kvára fájt... :(


Néha még most is, pedig a párom (szerencsére) kisebb, mint exem volt, és rendszeres a szex.életem.

2018. febr. 11. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Én is misszionáriusban vesztettem el, csak abban a verzióban, ahol a lábam a vállán van. Nekem nem fájt, fel voltam izgulva, és a barátom nagyon óvatos volt, lassan csinálta, figyelt rám. Feszítő érzés volt elsőre, de fájdalomnak nem mondanám.
2018. márc. 12. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
89%
Amikor rettenetesen fájt az a misszionárius volt mondtam ,hogy várjunk vele. Másnap úgy voltam vele miért ne . Film nézés közben elkapott minket a hév és lovagló pózban voltam rajta. Na az fájt, de nem sokáig.
2019. ápr. 27. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!