Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan erotikus köny,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan erotikus köny, amiben a NŐ a Domináns?

Figyelt kérdés
Olyasmire gondolok, mint a Szürke ötven árnyalata, a csak másik oldalról.

2018. febr. 10. 16:48
 1/9 anonim ***** válasza:

Épp ez a kérdés merült fel bennem is a napokban. Régen, vagy 20 évvel ezelőtt olvastam ilyen könyvet. A címére már nem emlékszem sajnos.

Nem is értem, miért nincs ilyen film, ha már ennyi része van az ilyen-olyan árnyalata filmeknek?

Vagy csak én nem tudok ezekről a filmekről?

2018. febr. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Sokat keresgéltem, de nem találtam. Pedig szerintem lenne rá igény.
2018. febr. 10. 17:19
 3/9 anonim ***** válasza:
Tiffany Reisz "Eredendő bűnösök" sorozata
2018. febr. 10. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azt a trilógiát már olvastam. Abban egy picike szerep jut ennek az oldalnak.

De köszi a tippet!

2018. febr. 10. 18:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is így voltam, amikor azt a könyvet olvastam, női oldalról miért nincs. Ugyanis nekem egyáltalán nem jön be ez az alárendelt szerep, nem szívesen élem bele magam.
2018. febr. 10. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Leopold von Sacher-Masoch: A bundàs Vénusz
2018. febr. 10. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Köszi!
2018. febr. 10. 20:39
 8/9 anonim ***** válasza:
Pedig én írtam ilyen regényt, ilyen jellegű kapcsolatokról és más, ettől független lelki defektusokról. A címe nem árulkodik róla (alvási paralízis) mégis valójában a női dominancia sajátos megnyilvánulásai kapnak benne főszerepet, egy részlegesen zakkant, bohém fiú önsorsrontó kínlódásaiban. Egyelőre az íróasztalfiók jól el van vele, sok más "remek" agymenésemmel együt. És egyelőre azt sem tudom hogy tehetném közkincsé, hogy szerzőségem se vesszen homályba.
2018. máj. 28. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Ha elküldöd nekem, szívesen elolvasnám.
2018. máj. 29. 07:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!