Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ajánlott a vibrátor annak,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ajánlott a vibrátor annak, aki amúgy is nehezen jut el az orgazmusig, vagy csak káros lehet?

Figyelt kérdés

Barátnőm (36) igen nehezen jut el a csúcsra. Behatolással szinte soha, mert vagy én elmegyek hamarabb vagy egyszerűen elfáradok. Marad az orális kényeztetés, azzal mindig el tudom vinni a csúcsig, de legalább 25-30 percig kell nyalakodnom, van hogy még tovább is.


Arra gondoltam, hogy meglepem egy kisebb méretű, szolidabb vibrátorral, hátha ezzel könnyebben fel tudom majd izgatni.

De nem tudom, hogy ez mennyire jó ötlet. Attól félek, hogy ha hozzászokik a vibrátor által keltett erőteljesebb érzésekhez, ingerekhez, akkor a hagyományos módon (behatolás + nyalakodás) még nehezebben fog majd utána felizgulni.


Szerintetek ez hülyeség, próbálkozzunk nyugodtan a vibrátorral, vagy van valami alapja a félelmeimnek?

Nektek mi a tapasztalatatok a témában?

39/F



2018. febr. 11. 10:56
 1/4 anonim ***** válasza:

24 évesen én is nehez jutok el a csúcsra de páromnak megsem kottyan a 20-30 perces nyálás. Eszembe nem jutna valami mű szarral birizgálni magam

Hangulat ölő plusz azt sugalja a pasinak h Ő nem elég hozzá hogy szar.

Aztán csodálkozunk h ennyi önbizalom hiányos pasas van

2018. febr. 11. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem próbáljátok ki !

Nekem nincs gondom az orgazmussal, de néha szoktunk a partneremmel segédeszközöket használni.

Van egy nagyon kicsi rezgős vibrátorom, kb akkora ,mint egy mutatóujj.

Szerezz be valami ilyesmit, mi azt úgy szoktuk használni, hogy miközben lovagolok, a partnerem azzal " masszírozza" a csiklómat. Nagyon hamar elmegyek úgy. :)

2018. febr. 11. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk rendben mennek a dolgok, általában hagyományos úton szoktunk szeretkezni és így is könnyen eljut a csúcsra. De azért van vibrátorunk is azzal csak feldobjuk néha a dolgot.

Ha veszel akkor arra ügyelj hogy a mérete formája olyan legyen mint a farkad, vagy lehet kisebb legyen élethű és szilikonos, puha.

Úgy is kipróbálhatjátok hogy a birátorral izgatod fel maximálisan utána a farkaddal fejezed be.

A nőknek sokkal laposabb az izgalmi görbéjük, lassan izgulnak fel. Csak a csúcs előtt használd a cerkéd akkor el fog élvezni.

2018. febr. 11. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem menjetek el egy ilyen üzletbe együtt és nézzetek ki valamit. Fontos hogy együtt hiszen lehet, sőt talán még bizos is hogy a barátnődnek nem az fog tetszeni ami neked. Ez senkinek sem a hibája, s lehet hogy idővel nem is lesz szükség rá. Előjátéknak pedig kiváló,vagy ellenkezőleg a szex befejezésének hogy minden rendben legyen.
2018. febr. 14. 03:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!