Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen vibrit vegyek?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen vibrit vegyek?

Figyelt kérdés
Nők/lányok milyet ajánlotok, amitől nagyon fel lehet izgulni? Realisztikusat, stimulációsat, klitoriszkarost, vagy sima műpéniszt de jó nagyot? 19 éves vagyok még fiatal és ez miatt nem keresek pasit szóval ne próbálkozzatok! ;) Azonnal tiltom a nyálcsorgatókat.

2018. jan. 12. 14:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
Csorgatom a nyálam, ja nem rád, hanem, mert épp finomságokat eszek, azért ne tilts jó?
2018. jan. 12. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
47%
Engem nem érdekelsz, most is itt a csajom ezen röhögünk, amit írtál.
2018. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
0%
Mizu? vidéki vagy?
2018. jan. 12. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
58%
én egy baseball ütőt ajánlanék, az jó nagy.. tuti felizgulsz tőle, na meg a nyálcsorgatókat is lecsaphatod vele.
2018. jan. 12. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Ha szoktad magad kielégíteni akkor valószínüleg tudod, hogy milyen ingerlés az amit szeretsz, ettől függ a választás is és nem attól, hogy kinek mi jön be, meg kell találnod a neked legmegfelelőbbet. Ha eddig nem használtál semmilyet akkor semmiképp nem ajánlok túl nagyot.

(Nem teljesen értem, hogy az hogy fiatal vagy az hogy jön ehhez a kérdéshez? Miért jobb fiatalon a vibrátor mint a pasi?)

2018. jan. 12. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Ez egyéni dolog hiába adok tanácsot.Ami nekem bejön az neked nem biztos.
2018. jan. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
Igen az ujjaimmal szoktam masztizni, de már szeretnék kipróbálni valami újat, és még nem szeretnék pasit.
2018. jan. 12. 14:49
 8/14 anonim ***** válasza:

Akkor mondom kicsit részletesebben: ha elsősorban a csiklódat szoktad izgatni és nem igazán vagy otthonos a hüvejedben akkor még nem ajánlok külső segítséget, viszont ha már megudtad a hüvejedet és kipróbáltad 1-2-3-4 újjal és másra vágysz akkor teljesen más a kérdés. Akkor viszont tudod, hogy az esik jobban ha ki-be mozgatod, forgatod csavargatod, vagy egy bizonyos területet simogatsz ott belül.

Így van?

2018. jan. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Igen így valahogy :-) max 3 ujjam szoktam bedugni, többet nem mert az már kellemetlen számomra :/

De van mikor csak simogatom kintről.

2018. jan. 12. 15:23
 10/14 anonim ***** válasza:
Hüvely j-vel??????
2018. jan. 12. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!