Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért vagyok én vagy bárki...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért vagyok én vagy bárki ráutalva arra, hogy kényszerből fizessen a szexért, ha a gyönyörű nők csupán csettintésre választhatnak. Mi sem vagyunk rondák. Egyiknek lehet, amit a másiknak nem?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 18:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Mert elhiszed, hogy rá vagy utalva.
2018. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%

Ilyen szánalmas hozzáállásal nem csodálkozom

Sőt van akinek fullos nője van mégis fizet prostinak mert lehet hogy fullos csak nem engedi seggbe nem tud mélytorkozni és ez már ürügy hogy elmenjen fizetőshöz.

Prostitució mindig is volt és lesz

2018. febr. 11. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
De nem erről van szó. Ne dumálj fèlre!
2018. febr. 11. 18:21
 4/13 anonim ***** válasza:
83%

Van férfi prosti is

Innen meg lettél cáfolva

2018. febr. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
90%

Ki kényszerít rá? Te is találhatsz magadnak nőt ha változtatsz a hozzáállásodon.

Ha magasak az igényeid nő téren akkor te is nyujtsd azt amit elvársz.

Vagy az igényeidet ahoz igazitsd amit te tudsz adni. Ha egy kövér alacsony lusta és csunya ember vagy akkor keress egy kövér igénytelen nőt, azokkal dunát lehet rekeszteni annyi van belülük.

Vagy sportolj keményen, tanulj, végezz egyetemet, dolgozz sokat és akkor ilyen nőt fogsz találni.

Az utolsó verzió: siránkozol a GYIK-on, nem teszel semmit magadért, egy jó kapcsolatért, akkor jöhetnek a k u r v á k.

2018. febr. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
88%

Egészen pontosan QRVÁNAK kell fizetned, ha csak dugni akarsz.


Szexhez bármikor juthatsz, csak éppen párkapcsolat is jár mellé. Ez az élet természetes rendje.


A gond akkor kezdődik gondolom nálad is, ha könnyűvérű lotyót keresel, de a párkapcsolat nem kell mellé. Ilyenkor kerül elő a pénztárca.

2018. febr. 11. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
51%

Amióta világ a világ, a férfiaknak fizetniük kell a szexért. Vacsorával, vagy kp-vel, az mindegy.

Persze ez a kettős mérce nem zavarja a nőket. De ha ribizlinek nevezik őket, csak mert hetente mással fekszenek le, akkor visítanak...

Vagy töröltetik a hozzászólást.

2018. febr. 11. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Hát elèg nagy baj. Èlőben egy szèp nővel kapcsolatot tartani szinte drágább mint szexelni egy prostival.
2018. febr. 12. 07:59
 9/13 anonim ***** válasza:
Én eddig sosem költöttem nőre semennyit. Sőt, olyan is volt, hogy beköltöztem a barátnőmhöz és mindig ő vette a kaját, pezsgőt, stb. Nem tudom ti milyen nőkkel voltatok eddig.
2018. febr. 12. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
Vedd lejjebb egy picivel az igényeid. Ne a D kosaras mellű, full kerek fenekű, teljesen fitt, színésznő arcú, elkényeztetett cicababára hajts, hanem keress egy olyan nőt, aki lehet, hogy nem a legszexibb a környéken, de mondjuk képes teljes szívéből szeretni téged, és szeretetből kész fizetni a saját részét a kapcsolatból.
2018. febr. 12. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!