Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik k*rtatok már fére...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik k*rtatok már fére amikor egyutt jartatok valakivel, és hanyszor miert?

Figyelt kérdés
Volt utana lelkiismeret furdalasotok?? Kort is irjatok .

2018. febr. 11. 19:02
 1/9 anonim ***** válasza:
46%
IGen sajnos megtettem. Többször is, és azért mert valami hiányzott a kapcsolatomból. Nem vagyok rá büszke és igen volt lelkiismeret furdalásom /F
2018. febr. 11. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem, még soha, de nem is akartam soha.

32/F

2018. febr. 11. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
2es : Nahát!! Letezik ilyen ferfi???
2018. febr. 11. 19:44
 4/9 anonim ***** válasza:
A farkamrol rengeteg labynak kuldtem kepet baratnom mellett de semmi tettlegesseg nem volt csak net farok arc nelkul de igy is volt lelkiismeret furdalásom :) 21/F
2018. febr. 12. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Egyetlen barátnőmet sem csaltam meg! Soha eszembe sem jutott, inkább szakítok és keresek új nőt magamnak, de át nem verek senkit.

37F

2018. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 János Gilján ***** válasza:
49%

Nálunk ez úgy történt, hogy a feleségem megtalálása előtt meglehetősen hedonista életet éltem, hozzávetőlegesen 28 lánnyal kerültem valamilyen szintű szexuális kapcsolatba 14 és 26 éves korom között. Amikor összejöttünk, logikusan képtelen voltam egyik napról a másikra változtatni a korábbi habitusomon, ezért borítékolható volt, hogy egy évvel a kapcsolatunk kezdete után elkezdek kikacsingatni friss húsra vadászva.


A megcsalásom után viszont azt a következtetést vontam le, hogy rengeteg energiába került a hazugságok hálójának a fenntartása, hogy ne bukjak le. Amikor pedig együtt voltam a másik leányzóval, az sem volt jobb, mint amilyen élményt a páromtól bármikor kaphattam. Más volt, de nem volt jobb. Ez pedig elgondolkodtatott. Arra gondoltam, hogy azt a rengeteg energiát, amit a hazudozásokba öltem, inkább abba fogom ölni, hogy a párommal javítsak a kapcsolatunk minőségén és fokozzam az iránta érzett érzelmeim hevességét és mélységét. A trükk bejött. Szép lassan sikerült olyan szerelmet teremtsünk a kapcsolatunkban, hogy mára meg sem fordul a fejemben, hogy bárki mással legyek együtt, mint vele. <3


A mi esetünkben a megcsalás egy szükséges rossz volt, ami segített ráébredjek a kapcsolatunk értékére és arra, hogy mit is akarok valójában. Ha nem léptem volna meg, cipeltem volna magammal a félrekefélésem fojtogató vágyát., így viszont az akcióm szerencsére pozitívan sült el. Egyáltalán nem bántam meg, hogy anno megtettem, amit tettem. Most vagyunk együtt 11 és fél éve, és a szerelem a mai nap is tart a kapcsolatunkban és remélhetőleg még sokáig is fog maradni. :)


Felmerül a kérdés, hogy hogyan és mikor mondtam el mindezt neki. Körülbelül 5 évvel a megcsalásom után, amikor már elég stabilnak éreztem a kapcsolatunkat ahhoz, hogy egy ilyen információt kibírjon. Mivel a párommal őszinték vagyunk egymáshoz, nagyon zavart a magammal cipelt hazugság terhe és úgy gondoltam, nagyszerű megmérettetés lesz a kapcsolatunk erejének, ha elmondom, hogy mit tettem és miért. Szerencsére valóban elég stabilak voltunk már akkor ahhoz, hogy ezen könnyedén átléphessünk és a párom is megértette a logikáját, hogy nekem miért volt akkor erre a tapasztalatra szükségem.


Felmerülhet az a tipikus női kérdés is talán bennetek, hogy mit tennék, ha hasonló dolog kiderülne a páromról is. Egy ilyen esetben igyekeznék megérteni, hogy miért tette amit tett és mit tanulhatunk belőle a jövőre vonatkozóan. Mindig kettőn áll a vásár, egy krízisből pedig rengeteget lehet tanulni, ha nyitottak vagyunk rá, hogy tanuljunk belőle. ;)

2018. febr. 12. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Nagyon rossz a kapcsolatom a barátnommel. Es épp a sexen bukik el a dolog. Már nem egyszer volt szo a szakitásrol, de nem léptuk meg. Megfordult már a fejemben a félre lépés gondolata is, de még végul mindigg elutasítottam, nem tudtam megbékélni a lelkiismeret furdalásommal. Ugy h nem tettem meg.

26F

2018. febr. 12. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha. :)
2018. febr. 12. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
79%

Nem, soha.


25 éve monogám párkapcsolatban élek (20 éve házasságban)

Mostanában a párom nagyon kerüli a szexet. A libidója soha nem látott mélységeket ért el. Nem szereti ha nyalom, nem szereti, ha ujjazom, talán egy korbáccsal sem lehetne felizgatni. Kizárólag misszionárius pózban engedi, de olyan érzésem van száraz mint a kalahári sivatag, nem nedvesedik pedig szerinte készen áll, de sürget, hogy legyünk már túl rajta.


Már nem kezdeményez, pedig régen hízelgett és bújt mint cica a fotelba.

Egyszóval el laposodott a kapcsolatunk. Eltérőek lettek a szexuális igényeink.

Lelkiismeret furdalás nélkül meg tudnám csalni, szerintem örülne is neki ha őt békén hagynám.


Viszont bosszant, hogy rengeteg időt és energiát felemésztene, hogy találjak egy normális szeretőt valamint megfelelő alkalmat és helyet. Ezt a sok időt és energiát végső soron a családomtól venném el. Így aztán mindig elhessegetem a gondolatot, hogy regisztráljak bármilyen társkereső oldalra.


46

2018. febr. 12. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!