Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Nektek már volt olyan hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek már volt olyan hogy általánosban jártatok valakivel es utana középiskolában vagy egyetemista evekben ujra összejöttetek?

Figyelt kérdés
Az lenne a kérdésem hogy nektek már volt e ilyen? Mert én általánosban 7 hónapig jartam egy lánnyal csak elkoltoztunk egy masik varosba es ott kellett hagynom ... Még mindig nagyon tetszik nekem es szeretem... Meg o is szeret de azota voltak mar veszekedések jo sokszor es azt írta enyhultek az erzesei ... Mindig próbálkoztam nala egészen mostanáig ujra es ujra es mondta hogy ő mar nemtudja újrakezdeni a veszekedések miatt.... De ő engem még szeret valamennyire.... Es hogy mivel nemtudom kitörölni a fejemből meg egy csomo emlekem van ami vele kapcsolatos lehet még rá egyszer esélyem hogy újra elkezdi velem ezt az egészet? Ha 200km a távolság is közöttünk? Es a masik kerdesem nektek mar volt ilyen amikor jártatok altalanosba szakitottatok es utana jártatok ujra középiskolában egyetemen?

2017. febr. 18. 21:57
 1/1 anonim ***** válasza:
Van rá esély, de szerintem kicsit vissza kéne fogni magad, mert az nem jó a folyamatosan próbálkozol. Ha egy ideig nem keresnéd, el kezdené érezni a hiányod, és ha hiányoznál neki, akkor rájönne hogy mégis csak szüksége van rád. Persze az is lehet hogy ha nem keresed akkor rájön hogy hmm nem is hiányzik, és biztos lesz benne hogy többet soha nem akar veled lenni. Szóval ez ilyen játék, de így letesztelhetnéd és nyerhetnél nagyot vagy megtudnád hogy nem érdemes már nála próbálkozni és továbbléphetnél.
2017. febr. 19. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!