Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, ti szeretitek orálisan...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, ti szeretitek orálisan kényeztetni a barátotokat vagy csak kényszerből csináljátok?

Figyelt kérdés
2018. febr. 11. 19:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Ha nem szeretném nem csinálnám

Nem csinálok semmi olyat amit nem szeretek senki kedvéért se. Kényszerből meg pláne nem

24n

2018. febr. 11. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 miniviki ***** válasza:
Èn imádom orálisan kènyeztetni,ha kènyszerből kellene csinálni,nem is csinálnám.
2018. febr. 11. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hogy van-e olyan nő tényleg, aki szívesen csinálja, mindenesetre eddigi két lány az életemben meg sem próbálta nekem, mert lealacsonyítónak tartották.

Én nem igazán éreztem lealacsonyítónak, amikor kinyaltam őket. Lehet bennem van a hiba... :/


29/F

2018. febr. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Én imádom csinálni.
2018. febr. 11. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
En eleinte megalazonak tartottam es kellemetlenul ereztem magam mikor csinaltam. De mostanra nagyon szivsen csinalom mert annyira jo erezni es latni hogy elvezi amit csinalok.
2018. febr. 11. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem. Kényszerből biztosan nem csinálnám.
2018. febr. 11. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

mindig meglep, hogy itt a nők mennyi mindent szeretnek, amire a való életben alig találni példát.


nekem egy barátnőm volt aki tényleg szerette csinálni, a többiek inkább úgy fogalmaznék, hogy semlegesen álltak hozzá, nekem jó volt, így kedveskedtek vele, de arról szó nem volt, hogy szerették (az is igaz, hogy szerencsére egy nő volt csak, aki elzárkózott tőle)

2018. febr. 11. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Én szeretem :) nagyon is. Anélkül el sem tudnám képzelni a szexet, magát a kapcsolatot sem.
2018. febr. 11. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem mi férfiak simán tudjuk érzékelni, ha a csaj nem akarja csinálni, és akkor szólunk, h nem kell, legalábbis én tuti így lennék vele. De olyan még nem volt hogy ne akarta volna :D
2018. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
en imadom csinalni, a melytorkot is nagyon szeretem. Nyilvan az ember csak olyannak csinalja, akit kivan, akit pedig nem kivan, azzal amugy se kerul olyan helyzetbe szerintem.
2018. febr. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!