Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg fogom csalni a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom csalni a párom, rettenetesen érzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A szitu elég bonyolult, együtt vagyok vele már egy éve, de az utóbbi időben nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, pedig én dolgozom/dolgoztam rajta, hogy ez ne történjen meg. Ő neki így jó, szerintem már ő sem érzi a tüzet köztünk, de nem is próbál semmin változtatni. Múlt hónapban csinált egy mocskos dolgot, amit megbocsátottam neki, ígérte, hogy megváltozik csak ne hagyjam el. Hát nem tettem, kitartottam mellette, de minden ugyanolyan maradt. Mindeközben összehozott a sors egy férfival, aki nagyon vonz, de csak testileg. Nem tudom mit csináljak, mert még érzek valamit a párom iránt, de ez a másik pasi elbűvölt...

18/L



2018. febr. 12. 07:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
91%
Ha 18 evesen mar itt tartasz, akkor gondolj bele, hogy 40 eves korodra mennyire leszel kiegett ember... atyaég. Belegondolni is rossz.
2018. febr. 12. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%
Szakíts a pasiddal és dugj az újjal. Ennyi. Attól még hogy csak testileg vonz az új pasi nem kell gerinctelennek lenni és megcsalni a régit, hanem szakíts vele. Tudom ez valami túlvilági dolog hogy szingli leszel, de bármilyen hihetetlen túl lehet élni :O 27/F
2018. febr. 12. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan hagyd ott a párod ebből már nem lesz semmi
2018. febr. 12. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd ott! Járj egy normális hapsival!
2018. febr. 12. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Legyen gerinced szakítani. Utána gyalulhatsz kedvedre.
2018. febr. 12. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
75%
szakits egyszeruen. elobb utobb ugyis szetmentek, de neked legalabb igy tiszta lesz a lelkiismereted
2018. febr. 12. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

Szakíts először...mi akadályoz meg benne.

Csináld korrekt módon a dolgokat, legalább lelkiismeret furdalás nélkül jössz ki a dologból.

2018. febr. 12. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt sok olyan fiúval/férfivel fogsz még találkozni aki vonzó, meg kell tanulnod uralkodni magadon.

Másrészt pedig legközelebb olyat válassz magad mellé akiért megéri.

2018. febr. 12. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
85%
Gerinctelen vagy, mint egy gumimaci.
2018. febr. 12. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Elöbb rakd ki a mostani párod, akkor is, ha az új hapsival nincsenek komoly terveid.
2018. febr. 12. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!