Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg fogom csalni a párom,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg fogom csalni a párom, rettenetesen érzem magam?

Figyelt kérdés

Sziasztok. A szitu elég bonyolult, együtt vagyok vele már egy éve, de az utóbbi időben nagyon ellaposodott a kapcsolatunk, pedig én dolgozom/dolgoztam rajta, hogy ez ne történjen meg. Ő neki így jó, szerintem már ő sem érzi a tüzet köztünk, de nem is próbál semmin változtatni. Múlt hónapban csinált egy mocskos dolgot, amit megbocsátottam neki, ígérte, hogy megváltozik csak ne hagyjam el. Hát nem tettem, kitartottam mellette, de minden ugyanolyan maradt. Mindeközben összehozott a sors egy férfival, aki nagyon vonz, de csak testileg. Nem tudom mit csináljak, mert még érzek valamit a párom iránt, de ez a másik pasi elbűvölt...

18/L



2018. febr. 12. 07:38
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
100%
Akkor előbb szakíts, nemde? Butus.
2018. febr. 12. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
100%

Nincs benned annyi gerinc ,hogy szakíts előtte??! Ribi..

Remélem ő is megcsal....

2018. febr. 12. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

18 évesen vazze, ha nem működik a kapcsolat, akkor szakíts! Még lesz legalább 2-3 ilyen kapcsolatod mielőtt férjhez mész, miért kell tologatni és "megcsalni", ha tudod, hogy nem működik.

Szakíts és mérgedben dugj a pasival, ha az boldoggá tesz.

2018. febr. 12. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 Noblesse Oblige ***** válasza:
100%

Nem értem miért kéne megcsalnod a párod?

A szakítás miért nem opció?


Most kezdődnek azok a dilemmák az életben, amikor már az életedről (vagy életminőségedről döntesz) a továbbiakban.

Egyfelől ott van a régi kedvesed, akivel haldoklik minden. Egyszer beszéltetek a dologról, de érdemi változás nincsen. Ebben az esetben elgondolkodtató, hogy te ugyanúgy a "régi megszokott bútordarab" vagy mint ahogy a párod is viszont neked. Most lespoilerezem neked: a szeretet, szerelem kevés egy kapcsolathoz önmagában, tehát olyan extrákat is be kell vetni amivel életben tudjátok tartani, főleg mivel változtok.

Másik szintén nyílt titok, hogy a tinikorban sokkal gyorsabb az emberben a változás, (talán a hormonok miatt), míg felnőttként kell 10 év, hogy A-ból B-be juss, tinikorodban elég ehhez 4 év is. Úgy 20 körül szokott belassulni a változás. Tehát a kapcsolatotok halálát az is okozhatja, hogy már más emberek vagytok, eltűnnek a közös dolgok. (ezt most csak azért említem, mert ez a változás minden kapcsolatot fenyeget, és eljön az idő amikor el kell gondolkodni, hogy együtt vagy külön).


Én azt szoktam javasolni, hogy a legegyszerűbb nyílt lapokkal játszani, tehát mindig megosztod másikkal a gondolataidat, érzéseidet még akkor is, ha az nem épp hízelgő rátok nézve. Egy jó kapcsolat elbírja ezeket a dolgokat. Ami meg nagyon hiú az összeroppan tőle. Tehát ha gond van megbeszéled, ha nincs változás, akkor pedig tovább lépsz.


Én 8 évet lehúztam a párom mellett, szerelemnek indult és a mai napig szeretem. Közbe jöttek olyan próbatételek, mint pl. lángolás egy másik személy iránt, de nekem nem volt kétségem felőle, hogy a páromat válasszam, mert mindent meg tudtunk beszélni, még ezt is. És mérlegeltük, hogy jó vagy nem, hogy együtt maradjunk. Ő végig támogatott, és segített ezt a vonzalmat maga felé irányítani. Tehát közöttünk abszolút működik az őszinteség és kommunikáció része is.


Úgyhogy én azt mondom, hogy mondd el őszintén a párodnak, hogy egy másik ember teljesen elbűvölt, hogy mi vezetett ahhoz, hogy más ember jár a fejedbe, és ha nem kap észhez, akkor ez szakításhoz fog vezetni. És utána teljesen tiszta lelkiismerettel léphetsz tovább. Akár az új felé.

2018. febr. 12. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

Szakíts, azután jöhet az új kapcsolat.

A monogámia biztonságosabb a nemi betegségekkel szemben.

2018. febr. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
51%
Sokan írták hogy szakíts a pároddal, mielött a másik sráccal bármit kezdenél. Van olyan hogy kiégnek a dolgok, lehet most csak másra van szükséged. Lehet csak kell egy kis változatosság vagy kaland és utána megint működni fog a kettőtök kapcsolata. Néha van hogy egy ilyen kis vakáció kell úgymond a kapcsolattól hogy minden helyreálljon. Ha nagyon rosszul érzed magad miatta, utólag mond el neki, és ha tényleg szeret úgyis megbocsált
2018. febr. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 exelant ***** válasza:
Az látszik a történetedből, hogy a párkapcsolatotok már nem úgy működik, mint régen. Itt most , hogy először csalod meg a párod úgy néz ki, elsősorban a saját lelkiismereteddel kell megküzdeni, s ügyesnek kell lenned, hogy semmi se derüljön ki, ami nem biztos , hogy könnyű lesz. Vigyázni a viselkedésedre, a testbeszédedre, ne merüljön fel a párodban, hogy nem olyan vagy, mint régen,s nincs e valami rossz dolog a háttérben, ami miatt nem úgy viselkedsz , mint rég. Ezen felül a telefonoddal, e-mailezéssel, chateléssel is vigyázz, ne legyen feltűnőbben sok a párod előtt csinálva egyik sem, mint régebben. Ezeknek nyomait, ha lenne, mindig tüntesd el. Ha többedjére csalnád már meg a párodat, s látnád, hogy ezt már minden feltűnés nélkül, ügyesen csinálod, akkor nem okozna ez neked sem lelkiismereti problémát, s a párod mellett is normálisan élhetnél, hiszen nem okozol ezzel neki semmilyen szívfájdalmat, hogy megcsalod. Igaz akkor meg már minek folytatni, ha tartósan csalnád a párod? Ez igaz. Feltéve hacsak nem az anyagiak, vagy a hírneve miatt nem akarnál vele maradni.Illetve vannak akik kényelemből, a szakítás nehézségei miatt nem lépnek, illetve hogy a közvetlen környezetük ne mondjon emiatt semmi rosszat róluk, ne károgjon senki sem, de ilyen nálatok még nem áll fenn, nem is régóta vagytok együtt, nem is egy sok éve együtt élő, gyerekes házaspár vagytok, fiatalok is vagytok és csak együtt jártok, vesztenivalótok oly sok nincs. Ha van is valamilyen olyan tulajdonsága a jelenlegi párodnak, ami miatt sajnálod most otthagyni, lesz még helyette más hasonló fiatalember, aki párodul szegődhet helyette.
2018. febr. 13. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
A szerelemért felelős hormonok fél-két év alatt lebomlanak, ha a felek nem ápolják a kapcsolatot. Nálatok is ez történt. El kell fogadni, le kell vonni a tanulságot, és továbblépni. Ebben az esetben teljesen felesleges problémát generálni egy megcsalással. Szakíts, aztán azzal kefélsz, akivel akarsz.
2018. febr. 13. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!