Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melyik a legjobb app arra,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melyik a legjobb app arra, hogy Milfet szedjen fel egy huszonéves srác? Tapasztalatok is érdekelnek.

Figyelt kérdés

2018. febr. 12. 08:43
 1/10 anonim ***** válasza:
A legjobb app a valóélet így hívják. Mész az utcán szólsz a Milfecskének és vagy összejön vagy nem.
2018. febr. 12. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Jatszoternek hivjak. Legjobb ha van vmi rokonod/ismerosod akinek van gyereke, es kolcsonkered felvigyazas cimszo alatt.
2018. febr. 12. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
2018. febr. 12. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
szerinted a Milfek appon ismerkednek? Én 30 vagyok és nem használok Appokat
2018. febr. 12. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
47%

A 30 az nem milf. De még a 34 se. A 37-38 az már inkább

Milf, meg az felett.

2018. febr. 12. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
20 éves is milf,ha van gyereke és jól néz ki.
2018. febr. 12. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag az összes társkereső és szexpartnerkereső oldal appja.
2018. febr. 12. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
83%
Elmész szépen egy élelmiszerboltba, aztán úgy helyezkedsz, hogy sorban álláskor a kiszemelt hölgy mögé kerülj. A kosár tartalmából sok mindenre tudsz következtetni, és témaindítónak sem utolsó.
2018. febr. 13. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dugnád.com
2018. márc. 16. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Ahol en szedem ossze a kicsikeimet. Tinder se rossz, de ott ha nincs kolcsonos lajk, vagy is match, uzenet sincs.

Badoo.

Privat uzeneteket olvasatlanul torlom. Milf vagyok, ritka madar, de nagyon valogatos. Akit nem lajkolok en, az nincs.

Nagyobb a Kereslet, mint a kinalat. De azert remeny neked is van.

Vigasz. A vilag legboldogabb milfje lehetnek, de van egy ferjem is, ugyhogy nalam ezert maceras az egesz.

A kamu profilt konnyu csekkolni. Snapchat vagy elo video hanggal. Ne kovetelj szex Videot meg meztelen kepet, arra allergias vagyok mar. Csak hogy nem ven buxi-e.

Hajra.

2020. febr. 9. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!