Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy tudnám elfogadni azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy tudnám elfogadni azt, hogy kicsi a mellem?

Figyelt kérdés
Sajnos nagyon pici a mellem és emiatt nagyon szégyenlős vagyok. Nehezen nyílok meg szex közbe és nagyon ritkán veszem le a melltartómat szex közben! Mit lehetne csinálni ezzel, hogy jobban elfogadjam a pici mellem?
2018. febr. 13. 09:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
92%

Fogadjunk, hogy nem is olyan kicsi? :P

Domborodik?

2018. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
85%
Sok pasi szereti a kis mellű lányokat
2018. febr. 13. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
82%
nekem is kicsi a mellem, de hidd el hogy sok pasinak bejönn, föleg a kislányosat játszotok ;)
2018. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 Noren1989 ***** válasza:
100%
Irány a pszichomokus, ha ilyenek miatt is aggódsz.
2018. febr. 13. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
76%
Semmi bajom a kis cicikkel! Azt viszont nagyon utálom ha a lány nem veszi le a melltartóját! F.
2018. febr. 13. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
51%
Mennyire kicsi? Képet küldesz? Egyébként ne szégyeld, te ennyit kaptál a természettöl.
2018. febr. 13. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
18%
Fogadjunk hogy én örülnék neki!A mell az mell.péniszbe is van kicsi meg nagy s én is szégyeljem hogy csak18 cm?
2018. febr. 13. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
42%

A kicsi mell nem olyan nagy probléma, nekem bejön, ha nem ólajtónyi tejcsárdákat ringat a nő. Az persze kell hozzá, hogy a belső tulajdonságai is vonzóak legyenek, egy nem csak a szexre irányuló kapcsolatnál nem a külső a legfontosabb tényező. Kell a fizikai vonzódás, de csak az kevés egy párkapcsolathoz.


Én pasi vagyok. Sajnos nekem meg kellett küzdenem azzal a problémával, hogy átlag alatti a méretem. De manapság tudom, hogy többet kellene orálisan kényeztetni majd az imádott nőt, amit nem mellesleg imádok is. Illetve ha igazán jó orgazmust akarok neki okozni behatolással, akkor be kellene szereznem majd egy péniszrátétet. Igaz, abban a pasi nem sokat érez az egészből, de ha ki akarom elégíteni a páromat, az önzőség nem nyerő hozzáállás.

2018. febr. 13. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
74%
Sosem jött be a nagy mell. A későbbiekben még hasznát veszed, nem fog úgy megereszkedni.
2018. febr. 13. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
81%
Nagyon sokunknak bejön, és még kislányosat se kell játszani 😀
2018. febr. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!