Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nem hiányzik a szex és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem hiányzik a szex és a párkapcsolat? Mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
19 éves fiú vagyok és egyáltalán nincsen tapasztalatom ezen a téren. De ha jobban belegondolok egyáltalán nem hiányzik az, hogy párkapcsolatom lehessen ( persze nekem nem is lehet) és a szex sem hiányzik. Nem vágyom rá és késztetést sem érzek egyik iránt sem. Elvagyok egyedül a saját kis világomban. Családot sem szeretnék sohasem mert nekem az a célom, hogy megteremtsem a biztos anyagi hátteremet és utána nyugodtan élhessek. A nőkhöz vonzódom de senkivel sem akarok párkapcsolatot kialakítani de még barátságot sem. Elkerülöm őket és ők is engem.

2018. febr. 13. 10:28
 1/9 anonim ***** válasza:
9%
19 éves fiú vagyok és egyáltalán nincsen tapasztalatom ezen a téren. De ha jobban belegondolok egyáltalán nem hiányzik..........A kèrdésedben ott a válasz.Félsz.
2018. febr. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én majd szeretnék családot, de engem is totál hidegen hagy, hogy nincs pasim és nem szexelek. 18 és fél /L
2018. febr. 13. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Majd ráérek később
2018. febr. 13. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ennyi idős koromban nekem sem volt igazán igényem párkapcsolatra. Nem gond szerintem, ha pillanatnyilag most nem állsz készen rá és valóban fontos a jövő megalapozása is, viszont véglegesen ne mondj le arról, hogy párod legyen. A későbbiekben jól jöhet majd egy társ, elvégre az ember társas lény. Rossz a magány, tapasztalatból beszélek, most, hogy már régóta végeztem a tanulmányaimmal mindig nehezebb társ nélkül élni.
2018. febr. 13. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Már lemondtam róla.
2018. febr. 13. 10:52
 6/9 anonim ***** válasza:
Kedves 2 eske válaszoló.Ezt majd elhiszem ha 40 évesen mondod.Majd megkapod egyszer rendesen ami jár s utána majd azt mondod...úr isten,mit hagytam eddig ki az életemből...s rádöbbensz hogy elmúltál 30 már.Hidd csak rl
2018. febr. 13. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

nekem sem hiányzott a sport addig amíg nem kezdtem el sportolni. sőt a motorozás is hidegen hagyott, addig amíg nem ültem fel egy motorra.

őszintén megmondva, így 30 évesen, nem tudnám elképzelni az életem szex nélkül és nem értem, hogy miért vártam vele én is 20 éves koromig, miért hittem azt, hogy az úgy sem nagyszám.

2018. febr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
De nekem a párkapcsolat és a szex sem hiányzik. Nem vágyom rá és késztetést sem érzek. Egyszerűen tudom,hogy nekem nem lehet és elfogadom.
2018. febr. 13. 13:31
 9/9 anonim ***** válasza:

Sokat tutujgatod a bránert. Mint ahogy a jóllakott ember nem éhes, a kivert farkú férfi sem akar (rögtön) nőt magának.

De van egy komolyabb oka is. 4 éve olajokat eszünk állati zsiradék helyett, se ezzel egy sor mentális, hormonális és immunrendszeri problémát generálunk magunknak. Az olajoktól ugyanis nem ürül az epe, az epével nem ürül a koleszterin sem, így nem tud részt venni ezekben a folyamatokban.

2018. febr. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!