Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 4 hónapja együtt vagyok egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

4 hónapja együtt vagyok egy lánnyal, de még mindketten szüzek, a franciázásig már rég eljutottunk, de a szexet nem akarja. Miért? Mit tegyek hogy ez változzon?

Figyelt kérdés

Ő 19 én 18, 4 hónapja együtt vagyunk, de mivel másik suliba járunk meg idén érettségi is ezért elég keveset, max heti 2x találkozunk, ami lehet annak az oka hogy stagnál a kapcsolatunk, de azt beszéltük hogy jövő ősz eléjével összeköltözünk egyetemre. Ebből mit lehet értelmezni? Egy komoly kapcsolatot várhat el szex nélkül? Merjem neki elmondani vagy akár erősködni hogy én ezt szeretném, vagy akkor felszínesnek látszanék?


Szeretem amink van, de úgy érzem kicsit megfeneklett a kapcsolat

Mitévő legyek? Előre is köszönök minden tanácsot



2018. febr. 13. 22:50
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt egymással kell megbeszélnetek,őszintén,hogy ő,és te mit akartok,mik a vágyaitok,ennyire egyszerű! Kommunikáció,érzelmek,vágyak kimondása,ki mit akar,hogy tervezitek stb. és kész ennyi. Beszélgessetek.
2018. febr. 13. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

gondolom semmit sem akar elsietni. Erd be ennyivel egyenlore, az oral nem olyan rossz am :). Eroltetni ne eroltesd, annal semmi sem rosszabb.

Lehet hogy pont azert nem fekudt le veled eddig, mert komoly kapcsolat, es szeretne, ha a szex eltolodna. Szeresd ot tovabbra is es bizz benne :)

2018. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Ne erőltesd. Rosszabb lesz. Beszéljetek nyiltan őszintén egymással tabuk nélkül, de ne erőltesd mert azzal csak gátlásokat okozol benne. Majd ha úgy gondolja hogy eljött az ideje magától ledobja a bugyit.
2018. febr. 13. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha egy év után se fogja akarni akkor ott baj van..
2018. febr. 13. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
"a franciázásig már rég eljutottunk" Örülj nagyon ennek!!!! Lehet, hogy nem elég biztos még benned, lehet, hogy nem akar tabit szedni, lehet, hogy a gumival szemben vannak elöitéletei, lehet, hogy ....... Sok oka lehet, szépen finoman beszéljétek meg!!!
2018. febr. 14. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!