Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kedves férfiak! Amikor elkezdt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves férfiak! Amikor elkezdtek közeledni egy nektek tetsző nőhöz, akkor már az ismerkedés elején van róla erotikus fantáziátok (amikor nem vagytok együtt)? Várjátok már az első szexet vele?

Figyelt kérdés
Persze nyilván ha szimpatikus is lesz a hölgy. Nekem kicsit görcsös, amikor már eljön az az idő, hogy "illene" szexelni, de azt is értem, hogy a férfiakban erősebb a nemi vágy. Vagy tud ez természetesen alakulni magától, amikor mindkét fél már érzi, hogy kívánja a másikat?
2018. febr. 10. 18:49
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Elárulok valamit a férfiak 99%-a már megdugta az elméjében a leendő barátnőjét, amire már elkezdenek járni.
2018. febr. 10. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem a fantázia,mindkét fél részéről megvan!

Vagy te nem szoktál kedves kérdező?

Hogy,vajon,hogy csókol,simogat érintések és stb...

Nem értem,miért lennének másabbak a pasik,mint a nők?

A nőknek is vannak fantáziája.

2018. febr. 10. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
23%
Ha tetszik nekem egy nő, akkor rákeresek facebookon és instagramon és rendszeresen verem a képeire a farkam.
2018. febr. 10. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 miniviki ***** válasza:
100%
Szerintem nem csak a pasiknak van fantáziájuk,nekünk nőknek is. Pl én is elszoktam képzelni dolgokat,ebben nincs semmi rossz.
2018. febr. 10. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Deflohelp ***** válasza:
100%

Egy nekünk tetsző nőnek már az első megpillantásakor van róla erotikus fantáziánk.

Ha össze is ismerkedtünk, akkor már nem a várakozás a helyes

kifejezés, hanem inkább a meghódítás(i kísérlet).

2018. febr. 10. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!