Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok volt már ilyen orgazmus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok volt már ilyen orgazmusotok?

Figyelt kérdés
Arra lennék kiváncsi (lányok) hogy nektek volt már olyan orgazmusotok amikor elélveztetek és nem bírtatok mozdulni annyira beleremegtetek? Ha igen, a párotoknak mi volt a reakciója?

2018. febr. 13. 23:47
 1/8 anonim ***** válasza:
Nem minden orgazmus ilyen? Miért eddig milyen volt?
2018. febr. 14. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
exem az ágyrol is leesett...azert jott csak hozzam...en meg hulye szerettem..34ffi
2018. febr. 14. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
78%
Nekem is szinte mind ilyen. A barátom ilyenkor sunyi, önelégült mosolyt villant, eszméletlen aranyosan csinálja :) Megkérdezi, hogy jól esett? De ez csak amolyan költői kérdés. Meg összepuszil, mikor még lihegek, vagy kommentálja, hogy, hu mekkorát élvezett valaki!
2018. febr. 14. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Ramone ***** válasza:
90%
Én exem úgy élvezett el hogy a remegèstől legurult az ágyról és kiugrott mindig az ablakon miközben az Iliász részleteit harsogta
2018. febr. 14. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
az en exem a 4. 6. orgazmusanal mar nagyon fetrengett es igen le esett 1x az ágyrol..
2018. febr. 14. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Egy pár percig ilyen szokott lenni igen,de olyan is előfordult már,hogy zsibbadni kezdtem.

De amúgy tényleg. Miért eddig milyen volt?

2018. febr. 14. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
48%
Az én párom annyira beleremeg, hogy szinte fél méteres amplitúdókat produkál. Na ettől egyrészt én szoktam leesni az ágyról, ülőgarnitúráról, másrészt azok egy idő után szétesnek alatta... már 14 franciaágy és 7 ülőgarnitúra bánta...😀
2018. febr. 14. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 miniviki ***** válasza:
Igen általában ilyen,párom ilyenkor huncutúl mosolyog.Èlvezi a látványt.:D
2018. febr. 14. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!